ОСЦПВ для юр осіб

ОСАЦВ для юридичних осіб

ОСАЦВ — обов'язкове страхування для всіх громадян-власників транспортних засобів. Він допомагає вам відшкодувати можливі втрати при заподіянні шкоди авто або життю іншого учасника дорожньо-транспортної пригоди. У межах встановлених лімітів ви знімаєте з себе відповідальність за матеріальні збитки, які можете завдати іншим водіям або пасажирам. Якщо ваша компанія використовує транспортні засоби, необхідно оформити страхування для ОСАЦВ юридичних осіб. Таким чином, вам не доведеться відшкодовувати збитки зі своєї кишені.

Страхування таких клієнтів здійснюється на індивідуальних умовах, що пов'язано з кількістю та типом транспортних засобів, а також особливостями використання автомобілів. Важливо розуміти, що підприємству потрібно страхувати не лише машини, а й причепи. Незалежно від того, яке у вас підприємство, велике чи маленьке, ви повинні зробити ці документи.

Як оформити та дізнатися вартість страховки для юридичної особи?

Вартість страхування цивільної відповідальності розраховується індивідуально для кожного клієнта, оскільки цей показник залежатиме від багатьох факторів:

 • вид транспортного засобу та його технічні параметри;
 • регіон переважної експлуатації;
 • чи використовується авто як таксі.

Страховка ОСАЦВ для юридичних осіб обов'язкова щодо таких транспортних засобів: легкові та вантажні авто, автобуси, причепи, мотоцикли. За відсутність цього документа передбачено штраф, при цьому оформлення поліса обійдеться вам набагато дешевше як морально, так і матеріально, адже вам не доведеться відшкодовувати збитки зі свого гаманця і платити за порушення законодавства. Договір укладається терміном 1 рік, менший термін можливий для незареєстрованих чи тимчасово зареєстрованих транспортних засобів, зареєстрованих іншій державі чи зобов'язаних проходити ВТК.

ЄТС - отримайте поліс ОСАЦВ для юридичних осіб у короткі терміни

Компанія надає можливість оформити страховку для юридичних осіб онлайн, що значно заощадить ваш час. Реалізовано гнучку цінову політику, яка дозволяє придбати страховку за найбільш доступною вартістю. У договорі страхування передбачено мінімальний набір винятків.

Електронний варіант має таку ж силу, що і паперовий, при цьому оформляється набагато швидше. При цьому таку страховку не можна десь забути або втратити, якщо її можна в будь-який момент роздрукувати. Розрахувати вартість страхування можна за допомогою калькулятора. Заповніть необхідну анкету і після оплати отримайте готовий документ у найкоротші терміни. Наявність ОСАЦВ — це насамперед ваша страховка від незапланованих витрат у разі непередбачених подій на дорозі, а також дотримання законодавчих норм.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.