ОСЦПВ на газель

ОСАЦВ - чи потрібно купувати страховку?

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності в Україні запроваджено з 2005 року. Наявність страхового поліса, що гарантує відшкодування збитків постраждалій стороні у разі ДТП, є однією з необхідних умов для всіх видів автотранспорту. Поліс ОСАЦВ має бути у водіїв легкових автомобілів, мотоциклів, мікроавтобусів, автобусів, вантажівок та навіть сільськогосподарської техніки. Виняток становлять лише деякі категорії громадян, такі як інваліди першої групи, учасники бойових дій та ті, хто отримав інвалідність через війну.

Чи варто укладати договір страхування? Безперечно, варто. Адже керуючи автомобілем без страховки, можна не лише бути оштрафованим на значну суму, а й у разі аварії, яка сталася з вашої вини, відшкодовувати збитки потерпілим із власних коштів. Слід пам'ятати, що поліс ОСАЦВ не дає права на відшкодування збитків, завданих вашому автомобілю, для цього укладаються інші договори страхування, наприклад, КАСКО.

ОСАЦВ на "Газель"

Оформлення страхового поліса на "Газель" не відрізняється від оформлення аналогічних договорів на легкові автомобілі. "Газель" можна віднести до категорії малотоннажних вантажних автомобілів, хоча її вага не перевищує 3,5 тонни, що дає право керувати таким транспортним засобом особам з водійськими правами категорії В. Якщо "Газель" використовується як пасажирський мікроавтобус, потрібні права категорії D.

Страхування має строк дії на рік. Для оформлення знадобляться:

 • посвідчення водія або паспорт;
 • техпаспорт транспортного засобу;
 • ідентифікаційний номер;
 • документ, що підтверджує право на пільги (за їх наявності).

Скільки коштує поліс ОСАЦВ на "Газель", залежить від кількох моментів:

 • регіону реєстрації автомобіля;
 • фізична чи юридична особа володіє транспортним засобом.

Вартість поліса ОСАЦВ на "Газель" можна розрахувати за спеціальною формулою або скориставшись калькулятором на сайті страхової компанії; ціна його буде дещо вищою, ніж вартість страховки легкового авто, оскільки базова ставка залежить від типу та потужності автомобіля.

Поліс ОСАЦВ в компанії ЄТС, як страхового агента - швидко, вигідно, зручно

Не варто відкладати страхування "на потім", адже процедура укладання договору зі страховою компанією вимагає мінімальної кількості часу - це можна зробити онлайн, виділивши лише кілька хвилин. Страхова компанія ЕТС, як страховий агент, пропонує вигідні умови страхування власникам Газелей, просте та швидке оформлення страховки онлайн, нескладний спосіб оплати та отримання полісу електронною поштою. Вартість страховки при віддаленому укладанні договору не зросте.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.