СТРАХОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ

Страхове відшкодування

Для отримання страхового відшкодування, будь ласка, заповніть заяву встановленої форми і прикладіть копії та оригінали необхідних документів.

!!! Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що для отримання страхового відшкодування при скасуванні поїздки ОБОВ'ЯЗКОВА наявність медичного висновку із зазначенням діагнозу (тесту ПЛР недостатньо) !!!

Медичні витрати Заява Документи
Нещасний випадок Заявa Документи
Відміна подорожі Заява Документи
Цивільна відповідальність Заява Документи
Багаж Заява Документи

Повний пакет документів відправте нам поштою (бажано рекомендованим листом з повідомленням) за адресою:

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
Україна, м. Київ, 
а/с 24
04071

Прийом документів також здійснюється в офісі компанії за адресою:

м. Київ, вул. Спаська, 5, оф.15 (2 поверх)
(Подол, ст. метро Контрактова площа)

Години прийому: пн.-чт. з 09.00 до 17.00 
                            пт. з 09.00 до 16.00 
обідня перерва з 13.00 до 13.45
субота, неділя – вихідні дні

Ви також можете скористатися нашим сервісом Страхове відшкодування онлайн

ОЗверніть увагу, що виплата страхового відшкодування може бути проведена тільки після отримання нами оригіналів Ваших документів.

Якщо при розгляді документів у нас виникнуть додаткові питання, ми звернемося до Вас за вказаними Вами у заяві телефоном або e-mail.

Із урахуванням обставин події, страхова компанія має право запросити додаткові документи для підтвердження факту та обставин настання страхової події, а також визначення розміру страхової виплати.

Страхова виплата здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання страховою компанією всіх необхідних документів (копій та оригіналів у відповідності з переліком).

Страхування багажу при перельоті – важлива процедура для тих, хто постійно подорожує

Страхування багажу – це звичайна процедура для тих, хто часто літає по роботі або на відпочинок. Іноді трапляються ситуації, коли з вини транспортних компаній пасажири залишаються без особистих речей. Для того, щоб така ситуація була контрольована, потрібно звертатися до страхової компанії та оформлювати документи згідно чинного розпорядку. Відправляючись у подорож, досвідчені туристи піклуються про придбання медичного страхового полісу, а також про страхування багажу, який беруть з собою.

Навіщо потрібна страховка від втрати і які страхові випадки існують?

Страховка на багаж вберігає вас від фінансових витрат в разі втрати ваших особистих речей. Найчастіше втрата багажу трапляється:

 • в аеропорту;
 • під час вантаження, розвантаження літака;
 • при пересадці у іншому місці.

Треба звернути увагу на те, що вантажники не завжди добре поводяться з багажем і часто трапляються ситуації, коли вміст валізи може бути пошкодженим. Тому страховий поліс для багажу потрібен для того, щоб відшкодувати усі збитки під час настання страхового випадку.

Страховим випадком можно вважати втрату речей, псування багажу під час перевезення, завантаження або розвантаження, втрати або псування багажу під час стихійного лиха або природних аномальних явищ. Страховим випадком також вважається пожежа, пограбування, дорожньо-транспортна пригода, бойові дії. Якщо під час подорожі з вами трапляється якась ситуація, ви можете розраховувати на фінансові відшкодування, але варто враховувати те, що якщо буде зафіксовано алкогольний або наркотичний стан, то збитки матеріально покриватися не будуть.

Дія страхового пакету починається з того дня, який вказаний в договорі, з момента перетину кордону або передачі багажу перевізнику. Багато хто задається питанням: як саме можна отримати компенсацію, якщо страхова подія настала? В першу чергу, вам необхідно відразу зателефонувати у страхову компанію, а далі фахівець скорегує ваші подальші дії. Звернення необхідно оформити у першу добу після зникнення або пошкодження багажу. Після реєстрації страхової події проводяться всі необхідні дії. Багаж вважається втраченим після 14 днів з моменту зникнення. У цьому випадку ви можете розраховувати на адекватну компенсацію.

Чому більшість користується послугами нашої страхової компанії?

Офіс нашої компанії розташований у м. Київ: це дуже зручно для багатьох. Необхідно звернути увагу на те, що ми надаємо свої послуги по всій території України. Для звернення до нас вам необхідно заповнити заявку на сайті або зателефонувати нам. Ми надаємо послуги з мінімальним пакетом документів.

За короткий термін ви можете отримати будь-який страховий поліс, який буде оформлено належним чином. Важливо повністю дотримуватися всіх правил і тоді ви можете бути впевненими у тому, що страхова компанія зможе вчасно покрити всі збитки.

Ми – єдина компанія в Україні, яка базується на туристичному страхуванні і надає повний спектр послуг. Наше страхування забезпечує комплексний особистий та майновий страховий захист для тих, хто подорожує за межами України. Наші фахівці допоможуть вам знайти правильне рішення і зроблять так, щоб при виникненні страхового випадку у вас була можливість отримати повноцінну компенсацію. Якість наших послуг на висоті, тому ви можете бути впевненими у тому, що ваша подорож буде безпечною та контрольованою.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.