ОСЦПВ на 20 днів

Чому автоцивілка потрібна всім?

Кожен водій знає, що серед обов'язкових документів, які необхідні для безпроблемного керування авто, має бути автоцивілка. Деякі іноді намагаються обійти закон, але, як показує практика, у результаті водій робить собі гіршим. Відсутність поліса обов'язкового страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ) загрожує йому штрафом, сума якого практично ідентична страховці.

Крім того, відсутність ОСАЦВ зіграє з водієм злий жарт, якщо раптом той стане винуватцем ДТП. За наявності автоцивілки витрати на ремонт автомобіля та лікування постраждалої сторони бере на себе страхова компанія. Відсутність ОСАЦВ знову-таки позначиться негативно на фінансове становище водія.

Проте головне завдання даного полісу – не стільки захистити самого власника транспортного засобу, який створив аварійну ситуацію, скільки інших учасників дорожнього руху, які випадково можуть стати жертвами ДТП. Тому, згідно із законодавством, автоцивілка має бути абсолютно у всіх водіїв. Мінімальний термін дії ОСАЦВ при оформленні громадян України 1 рік.

Хто може оформити ОСАЦВ на мінімальний термін?

Отримати поліс ОСАЦВ на 20 днів можуть лише окремі категорії людей:


 • водій, чия машина зареєстрована в іншій країні, а в Україні він перебуває тимчасово;
 • власник авто з тимчасовою реєстрацією або ще не пройшов реєстрацію.


Якщо іноземець приїхав в Україну як турист, по роботі, в гості, на лікування або в інших цілях на власному авто, і час його перебування на території держави не перевищує 20 днів, то йому недоцільно2 купувати страховку місяців. Для таких випадків існують поліси, розраховані на мінімальний термін, зокрема страховка ОСАЦВ на 20 днів.

Аналогічний варіант поліса може бути корисним особам, які купили за кордоном нове або б/в авто, та на період оформлення документації їздять із транзитними номерами. Як правило, усі паперові питання вирішуються за кілька тижнів. І щоб уберегти себе на цей період, варто придбати поліс із мінімальним терміном дії. А вже після оформлення документації можна оформити ОСАЦВ на рік.

Вартість ОСАЦВ на 20 днів розраховується за тим самим тарифом і із застосуванням тих самих коефіцієнтів, що і регулярна автоцивілка на 1 рік або 6 місяців. Відлік періоду дії поліса починається з наступної доби після оформлення договору зі страховою компанією та закінчується о 12 годині ночі дати, зазначеної в документі.

ЄТС: оформлення страховки онлайн, 24 години на добу

Найбільш вигідний спосіб оформлення ОСАЦВ на мінімальний термін – через інтернет. Покупку страховки онлайн можна здійснювати у будь-який зручний для себе час, і для цього навіть не знадобиться виходити з авто чи будинку. Щоб купити поліс, потрібно не більше кількох хвилин.

Крім економії часу, така угода має й низку інших переваг. Цілком виключено ризик отримання фальшивого полісу: процедура оформлення відбувається автоматично, і дані про документи моментально потрапляють до державної бази. Поліс ОСАЦВ, отриманий онлайн, завжди можна тримати при собі – серед електронних листів, зберігши на телефоні, планшеті чи комп'ютері. У разі втрати полісу для його відновлення не треба оббивати пороги різних інстанцій – усі питання миттєво вирішуються через інтернет.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.