Медична страховка до країн Шенгенської угоди


Їдемо до Шенгену: чи потрібна медична страховка?


Щоб зручніше було подорожувати європейськими країнами, багато туристів вважають за краще відкрити шенгенську мультивізу. Завдяки їй можливе планування майбутніх подорожей, можна придбати авіаквитки під час розпродажів або скористатися гарячими пропозиціями туроператорів. Звичайно ж, кожне посольство відрізняється своїми вимогами, тому про них потрібно дізнатися заздалегідь, перш ніж розпочнеться збір документів. Шенгенський союз складається з двадцяти шести країн, найскладніше дається отримання візи до Німеччини, Бельгії, Австрії, Люксембургу та Данії. Найпростіше оформлення документів буде до Угорщини, Іспанії, Польщі, Греції та Литви. Оформляти документи потрібно у посольстві тієї країни, де мандрівник планує провести найбільше ночей.

Щоб отримати дозвіл на в'їзд до країн Шенгену, мандрівнику обов'язково необхідно оформити медичну страховку, вартість якої залежить від кількості держав, які відвідують. Також слід врахувати, що, крім медичного поліса та візи, до Шенгену необхідно мати з собою певну кількість фінансів, яка різна для різних країн. Якщо ж мандрівника запросили у гості, він повинен пред'явити запрошення, яке має бути завірено нотаріально. Потрібно врахувати, що медичне страхування може мати різне покриття, яке становить до 30 тисяч євро згідно з Візовим Кодексом ЄС. Тим, хто збирається виїжджати до країн Шенгену на тривалий термін, необхідно оформити візу та медичну страховку до неї.


Що необхідно для оформлення медичного страхування?


Багато мандрівників, вирушаючи на відпочинок, займаються ретельним вибором готелю, але на страхування при цьому не звертають уваги. А тим часом, оформляючи медичний поліс страхування за Шенгеном, слід звернути увагу на:

 • страхове покриття. Необхідно обирати суму щонайменше 30000 євро;
 • опціональні умови. Стандартний поліс складається з екстреної допомоги, транспортування до клініки та, якщо є необхідність, - на батьківщину;
 • різницю між сервісними та компенсаційними полісами. При використанні сервісного страхування організацією та оплатою послуг займатиметься місцева страхова компанія. Компенсаційний пакет передбачає, що на мандрівника чекає самостійна турбота про допомогу лікаря;
 • франшизу. Це частина, нижче якої страховик не виплачуватиме компенсацію. Для оформлення страховки в Шенген франшизи не повинно бути;
 • Тривалість подорожі. Від кількості днів залежить термін, протягом якого діятиме поліс.

Всі ці деталі можна додатково уточнити у вибраній страховій компанії.


Як оформити поліс у Шенген?


Щоб купити медичну страховку, потрібно звертатися до перевіреної компанії. Але їх так багато, що можна розгубитись. Тоді є сенс довіряти спеціальним рейтингам, завдяки яким можна купити медичну страховку для Шенгену онлайн без проблем, ціна буде придатною для всіх категорій мандрівників. Для оформлення страховки необхідне надання закордонного паспорта та ІПН, також слід зазначити термін та країну поїздки. Вартість медичного полісу (страхування) для шенгенської візи залежить від часу перебування за кордоном.

Купити медичну страховку для шенгенської візи онлайн можна у ПрАТ ЄТС, яка займає лідируючі позиції серед професіоналів, вартість при цьому буде прийнятною для будь-якого бюджету. Ви можете бути впевнені: ціна на медичну страховку для шенгенської візи може бути різною, але тут буде підібрано ідеальний варіант!

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.