Медична страховка для виїзду за кордон

Медичний захист від ПрАТ ЄТС - турбота про ваше здоров'я

Медичне страхування є досить затребуваним видом страхових послуг на українському ринку, особливо з огляду на стабільне зростання кількості туристів, трудових мігрантів, студентів, які перетинають кордон з метою відпочинку, роботи, навчання за кордоном. Для отримання візи потрібно оформити договір медичного страхування. Це документ, що свідчить про наявність угоди між страхувальником та страховою компанією, згідно з яким клієнт має право розраховувати на фінансування медичної допомоги у певному обсязі внаслідок настання страхових випадків, передбачених договором.

Страхова компанія ЄТСнадає доступні, вигідні послуги для різних категорій клієнтів та є лідером за обсягом страхових виплат на ринку України з 2006 року. Організація зацікавлена ​​у розширенні клієнтської бази, тому активно працює над створенням нових продуктів, удосконалюючи систему продажу та підвищуючи технологічність послуг. Міжнародна страховка, фінансовий захист для мандрівників (туристична), вагітних осіб, клієнтів банків, співробітників компаній, студентів, медичне страхування тих, хто виїжджає за кордон, — це перелік послуг, які можна отримати при зверненні до ПрАТ ЄТС. Наприклад, ви можете зробити медичний поліс при виїзді за кордон на рік та протягом усього терміну дії страховки бути захищеним фінансово від непередбачених ситуацій, які можуть виникнути у поїздці.

Які умови містить медстрахування?

Для туриста, який уклав договір зі страховиком, передбачено виплату певного відшкодування внаслідок настання страхових випадків, до яких належать:

 • раптові захворювання, що загрожують життю та здоров'ю клієнта;
 • екстрені ситуації, що несуть загрозу життю та здоров'ю жінок, які перебувають у стані вагітності (викидень, позаматкова вагітність, кровотечі тощо).

Застрахована особа має право розраховувати на оплату лікування в стаціонарі чи поліклініці, відшкодування витрат на транспортування до медустанови, отримання невідкладної стоматологічної допомоги, купівлю медикаментів, посмертну репатріацію тіла тощо.

Вартість медичної страховки для виїзду за кордон, розрахувати яку можна за допомогою спеціального калькулятора, залежить від деяких факторів, включаючи список страхових ризиків, вік застрахованих, стан здоров'я страхувальника, країну перебування тощо.. У компанії ЕТС туристи та корпоративні особи можуть купити медичну страховку для подорожей, ділових поїздок за кордон практично до будь-якої країни світу (США, Польщу, Італію, Іспанію, Німеччину тощо), за винятком зон військових конфліктів та стихійних лих. Укладання угоди здійснюється з урахуванням вимог консульської служби, щоб уникнути відмови у видачі візи та виникнення проблем із перетином кордону.

Плюси співробітництва з ПрАТ ЄТС

Якщо ви вирішите купити медстраховку для поїздки за кордон у подорож від компанії ЕТС, то зможете отримати безліч плюсів, у тому числі такі:

 • економія часу за рахунок можливості здійснення покупки дистанційно на сайті протягом 5-10 хвилин;
 • комфортна ціна на різні страхові пакети;
 • впевненість у фінансовому захисті життя та здоров'я під час перебування на території іншої держави;
 • зручний спосіб оплати (за допомогою кредитної картки);
 • цілодобовий зв'язок із клієнтом, негайна допомога в екстрених ситуаціях;
 • можливість замовити доставку оригіналу поліса поштою на адресу вашого проживання;
 • виплата компенсації у строк.

Таким чином, компанія «Європейське туристичне страхування» надає можливість для мандрівника купити міжнародне, комплексне туристичне або медичне страхування (страховий поліс) для виїзду за кордон, оформити які ви можете онлайн або в офісі за оптимальною ціною (вартість можна побачити на сайті), при цьому, виїжджаючи за кордон, ви будете впевнені у захисті вашого майна, здоров'я, життя протягом усього терміну дії поїздки. Оформлення медичного страхування, коли необхідний виїзд за кордон здійснюється протягом 5-10 хвилин. Для зручності можна скористатися чат-ботами, зробивши покупку за допомогою додатків Viber та Telegram. ПрАТ ЄТС пропонує чіткі та прозорі умови співпраці. Якщо під час оформлення виникнуть запитання, звертайтесь за вказаним на сайті контактним номером телефону. Співробітники організації нададуть необхідну консультацію та допоможуть зробити правильний вибір.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.