ОСЦПВ розширена

Що таке ОСАЦВ розширена?

Поліс ОСАЦВ, тобто обов'язкового страхування цивільної відповідальності, має бути у кожного водія України. У разі ДТП з вини шофера, за наявності автоцивілки страхова компанія візьме на себе витрати на відшкодування збитків постраждалій стороні.

Але якщо звичайна автоцивілка - це обов'язкова для власника авто страховка, то розширена ОСАЦВ купується добровільно. Цей поліс, відомий також як ДСАГО, ДГО чи ДАГО, не є самостійною страховкою. Він іде як доповнення до обов'язкової та видається виключно на час дії ОСАЦВ.

Багато водіїв у бажанні заощадити сумніваються, чи потрібна їм розширена страховка на автомобіль. Але пригадаймо, скільки машин еліт-класу можна побачити сьогодні на дорогах. І якщо раптом постраждалою стороною в ДТП буде саме таке авто, для відшкодування збитків суми, передбаченої обов'язковим ОСАЦВ, може виявитися недостатньо. Ця проблема має два варіанти вирішення. Перший – винуватець ДТП доплачує постраждалій стороні із власної кишені. Другий - водій завчасно захищає себе від подібних неприємностей і купує розширену страховку ОСАЦВ.

Які переваги дає розширена страховка?

Порівняно з обов'язковою автоцивілкою, ДАГО має ряд переваг:

 • добровільність - тобто ніхто не має права змусити власника автомобіля купувати цей поліс, він самостійно вирішує, чи потрібна йому страховка розширеного типу;
 • можливість обрати умови угоди;
 • можливість вибору страхової суми самостійно.

Власник авто може сам визначити страховий ліміт. Причому ціна розширеної страховки ОСАЦВ може змінюватись у досить широкому діапазоні, що дозволяє кожному підібрати варіант на свій бюджет. Крім того, крім стандартного набору послуг, у ДАГО можуть бути включені і додаткові, платні. Які саме – також вирішує автомобіліст.

ЄТС: надійне страхування

Оскільки ДАГО, як правило, передбачає виплати досить великих сум, дуже важливо для укладання договору страхування вибрати компанію з гарною репутацією. ЄТС, виступаючи як страховий агент, пропонує вам придбати поліс ДАГО, перейшовши за посиланням, представленим на сторінці нашого сайту.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀