Туристичне страхування

Комплексне страхування подорожуючих за кордоном
Комплексне страхування подорожуючих за кордоном

Забезпечує комплексний особистий і майновий захист подорожуючих під час поїздок за кордон.

Комплексне страхування подорожуючих по Україні
Комплексне страхування подорожуючих по Україні

Забезпечує комплексний особистий і майновий захист подорожуючих під час поїздок по Україні.

Співпраця з компанією ЄТС — надійне страхування на випадок непередбачених ризиків

Туризм та подорожі є достатньо затребуваними для більшості громадян України. Туристичні закордонні поїздки – це можливість отримати нові враження, емоції, відчуття, знання, познайомитися з традиціями та звичаями інших народів, різними пам'ятками, пам'ятками історії та культури. Для того щоб забезпечити комплексний особистий та майновий страховий захист, туристу необхідно перед подорожжю зробити гарну страховку, а саме укласти зі страховиком договір туристичного страхування для отримання компенсації внаслідок настання непередбачених ситуацій. Також зараз за межами України знаходяться мільйони вимушених переселенців та біженців, які також потребують страхування.

ПрАТ ЄТС — найкраща організація у сфері страхування туризму, яка надає зручні та доступні послуги для туристів. Поліс передбачає не лише обов'язкові для подорожуючих різновиди страхування відповідно до Закону України «Про туризм», а й інші типи страховки, які дають змогу зменшити додаткові витрати у разі виникнення непередбачених подій під час подорожей за кордоном. Цей документ є необхідним атрибутом для закордонних поїздок. Фірма зацікавлена ​​в тому, щоб надавати послуги найвищої якості, спрощуючи умови придбання поліса та отримання відповідного відшкодування у найкоротший термін. Тому фахівці організації активно працюють над удосконаленням інструментів системи продажу та створенням вигідних страхових пакетів, що дозволяють залучити більшу кількість клієнтів.

Види страхових послуг

ПрАТ ЄТС пропонує клієнтам такі типи туристичних послуг:

 • комплексний захист у період поїздок Україною;
 • комплексне страхування туристів, які виїжджають за кордон.

Комплексна туристична страховка — це можливість будь-якого мандрівника, який виїжджає за кордон або бажає відпочити в будь-якій точці України, здійснити подорож, застрахувавши себе на випадок можливих непередбачених подій. Вона включає страхування медичних витрат, від нещасних випадків, цивільної відповідальності, багажу при закордонних поїздках або всередині країни, а також ризиків від невиїзду. Отже, перебуваючи на відпочинку, застрахована особа може розраховувати на медичну допомогу, можливість отримання компенсації внаслідок втрати працездатності, настання інвалідності, юридичне сприяння та відшкодування збитків при виникненні конфліктних ситуацій, компенсацію коштів через втрату, крадіжку, псування багажу, зниження витрат, пов'язаних зі скасуванням, перериванням туристичної поїздки через раптову хворобу, майнові, візові проблеми. Якщо відпочинок пов'язаний з активними видами спорту та будь-якою діяльністю, що характеризується підвищеним ризиком, страховий тариф у договорі матиме відповідну надбавку. На сайті організації ви можете детальніше ознайомитись із програмою комплексного захисту клієнтів.

Переваги покупки турстрахування у ПрАТ ЄТС

Співпраця з ПрАТ ЄТС має цілу низку переваг, серед яких можна виділити такі:

 • розширений особистий та майновий захист страхувальника відповідно до умов договору;
 • можливість купівлі полісу на сайті організації, відсутність необхідності присутності в офісі для укладання договору;
 • оперативне отримання фінансового відшкодування;
 • комфортна ціна на різні пакети послуг;
 • швидке оформлення туристичного поліса (страхування) у момент електронної купівлі (5-10 хвилин);
 • організація доставки поліса, якщо є необхідність пред'явлення оригіналу документа до посольства.

Страхова компанія«Європейське туристичне страхування», що займається захистом мандрівників, що виїжджають у тур за кордон або містами України, надає можливість вибрати і оформити туристичну страховку за доступною ціною зручним способом не виходячи з дому, а саме онлайн (вартість вказана на сайті), що забезпечує страховий захист життя, здоров'я, майна туриста при перебуванні поїздкою українською територією або подорожі за кордоном. Фахівці організації допоможуть визначитися із покупкою відповідного пакету. Щоб отримати консультацію, телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Вибір страховика ЄТС – це гарантія страхового захисту у непередбачених випадках під час відпочинку для вас та вашої родини.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.