Графік роботи офісу компанії в період карантину

Шановні клієнти!

В зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні пов’язану з COVID-19 та введення превентивних заходів, задля особистої вашої безпеки та співробітників ПрАТ «ЄТС» повідомляємо вам, що з 17.03.2020 року до прийняття рішення органів влади про зняття карантинних заходів, Товариство припиняє особистий прийом громадян щодо укладання договорів страхування та подачі заяв на отримання страхових відшкодувань в офісі Товариства! При цьому звертаємо Вашу увагу, що:

1. Укласти договори страхування ви маєте можливість на сайті Товариства www.eurotravelins.com.ua у формі електронного договору, який повністю відповідає нормам Законів України «Про страхування», «Про електронну комерцію» і є правомочним. Якщо у вас є виключна необхідність в укладанні Договору страхування off-line або отриманні Електронного договору страхування на типографічному бланку Страховика, просимо вас надіслати відповідне повідомлення на електронну пошту: [email protected] з зазначенням інформації необхідної для укладання договору страхування у режимі off-line (скан копія (фото) 1-ї сторінки закордонного паспорта Страхувальника та Застрахованих осіб, період подорожі, види страхування, страхові суми), а також поштової адреси та ПІБ отримувача, і договір буде надісланий вам поштою у найближчий час. Принагідно повідомляємо, що при укладанні електронних договорів, оплата здійснюється on-line за допомогою платіжних систем, а при замовленні Договору страхування в режимі off-line - згідно виставлених рахунків через відділення банків або термінали.

2. Заяви на отримання страхової виплати з оригіналами, визначених договором страхування документів, Ви можете надіслати поштою на адресу: 04071, м. Київ, а/с 24 або, після відміни карантинних заходів, надати в офіс Страховика. При цьому гарантуємо, що в разі несвоєчасного подання документів в період з 17.03.2020 року по 24.04.2020 року з причин введення карантинних заходів, Страховик буде визнавати такі причини поважними.

3. В разі виникнення труднощів в укладанні договорів страхування або при виникненні додаткових питань Ви можете звернутися за тел. 044-299-78-87 або на електронну пошту [email protected] у звичайні часи роботи Товариства.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.