Страховка до Німеччини

Що таке страховий поліс для виїзду за кордон?

Виїжджати на відпочинок за кордон для громадян України поступово стає нормою життя. Сьогодні за наявності коштів і часу не важко відвідати навіть найвіддаленіші куточки планети і насолодитися неймовірною екзотичною красою. Досвідчені туристи, які подорожують за кордон не вперше, знають, як правильно підготуватися, які документи необхідно мати з собою. Початківцям доведеться витратити деякий час для того, щоб розібратися в усіх тонкощах процесу і не потрапити в неприємну ситуацію.

Одним із основних документів для туристів, крім паспорта, є страховий поліс. Це офіційний документ, який гарантує: компенсацію витрат, витрачених на медичні послуги, репатріацію, допомогу у відновленні втрачених документів, покриття витрат при скасуванні авіарейсу з ініціативи мандрівника чи авіаперевізника, втрату багажу. Термін дії документа має поширюватись на весь час перебування за територією України. Купуючи страховку для поїздки до Німеччини або будь-якої іншої країни, варто враховувати, що її вартість може відрізнятися залежно від опцій, періоду дії, суми покриття страхових випадків.

Порядок оформлення та ціна страховки до Німеччини

Медична страховка або автострахування для поїздки за маршрутом Україна-Німеччина не вимагатиме витрати великої кількості сил та часу для оформлення документів. До 11 червня 2017 року вона була потрібна для отримання Шенгенської візи, в якій сьогодні немає необхідності.. Проте нехтувати полісом не варто, адже передбачити можливі варіанти розвитку подій із точністю у 100 відсотків неможливо. Нещасний випадок може статися внаслідок несправності техніки, поганих погодних умов та інших факторів, що не залежать від туриста.

Щоб не витрачати час на поїздку до страхової компанії, її можна оформити самостійно в електронній формі. Туристична страховка для виїзду Німеччину в режимі он-лайн доступна для придбання на сайті компанії eurotravelins.com.ua. Для самостійного оформлення знадобиться:

 • відвідати офіційний сайт;
 • внести дані в анкету;
 • оплатити послугу карткою або банківським переказом;
 • надрукувати поліс, отриманий на електронну пошту.

Також можливо купити страхування онлайн для отримання робочої або студентської візи до Німеччини за тривалого перебування там. Він необхідний для отримання дозволу на в'їзд та тривале перебування на території країн. У поліс включаються страхові події, які можуть статися через різке погіршення стану здоров'я або загострення хронічних захворювань. Стаціонарне лікування за попереднім погодженням зі страховою компанією може оплачуватись протягом 15 днів після припинення дії договору.

Як вибрати компанію-страховика?

Для того, щоб бути впевненим у власній безпеці, краще довірити процес страхування життя, здоров'я, майна професіоналам.Страхова компаніяПрАТ “Європейське туристичне страхування”, що працює у цій сфері з 2006 року, є лідером ринку України у цій галузі. Компетентні фахівці докладно дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять клієнтів, і в найкоротші терміни оформлять усі потрібні документи.

Якщо є необхідність виїзду за кордон з метою навчання або працевлаштування -страхова компаніяЄТС буде найкращим помічником. Щоб отримати довгострокову національну візу Німеччини, потрібно купити страховку для поїздки, ціна якої є прийнятною для будь-якого мандрівника. Для того, щоб страховка для отримання довгострокової візи до Німеччини не завдала відчутних збитків, компанія пропонує його оформлення на кілька тижнів перебування. Але необхідною умовою в цьому випадку стане продовження страховки студентами вже в Німеччині або гарантія від роботодавця для тих, хто бажає працевлаштуватись, що страховка буде їм надана на подальший термін.

Фірми, які ведуть ділову діяльність там, можуть скористатися послугою ділового страхування. Воно автоматично поширюватиметься на всіх співробітників і покриватиме витрати, пов'язані з витратами на медичну допомогу, відшкодуванням ненавмисно завданої шкоди третій стороні або майну, втраті чи псуванню особистої власності.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀