Страхування в країни Азії

Туристична страховка для поїздки до країн Азії

Багато туристів воліють для відпочинку та роботи країни Азії. Якщо ви запланували поїздку до Азії, то обов'язково подбайте про оформлення страхового полісу. Страховка стане вам у нагоді при отриманні візи та проходженні паспортного контролю на в'їзді в країну. Головне завдання страхового полісу – убезпечити клієнта від фінансових втрат під час перебування за кордоном. Вигідне та надійне страхування від ПрАТ ЄТС гарантує виплати за широким спектром непередбачених випадків. Спроба заощадити від відмови від страхового поліса часто призводить до того, що туристи витрачають суми в рази більше на покриття непередбачених витрат, ніж ціна поліса.

Оформивши страховку у ПрАТ «Європейське туристичне страхування», ви уникнете фінансових збитків, адже компанія покриє витрати та дозволить безперешкодно скористатися необхідними послугами (медичними, юридичними та іншими) під час особистих та ділових поїздок за кордон. Щоб отримати максимальну користь від страхового поліса, слід ретельно підійти до підбору пакета послуг. Важливо враховувати мету вашого візиту до країни Азії, тривалість перебування та багато інших факторів.

Чим відрізняються пропоновані пакети послуг?

Страховку від ПрАТ ЄТС можна оформити на офіційному сайті. Для цього слід вибрати оптимальний пакет послуг, розглянувши та оцінивши переваги кожного із запропонованих комплексних страхових рішень:

 • «Розширене покриття» – найбільший пакет послуг, що забезпечує покриття медичних витрат за програмою В, страхування цивільної відповідальності, страхування від нещасних випадків, відшкодування коштів за пошкоджений, втрачений багаж;
 • пакет «Економ» включає медичну страховку та страховку від нещасних випадків;
 • «Активний туризм» та «Стандарт» - покриють витрати на медобслуговування у разі травми чи захворювання, забезпечать страхування від нещасних випадків, крім того, до першого із запропонованих пакетів входить страхування медичних витрат за програмою В та страхування цивільної відповідальності, а до другого – медичні витрати за програмою А та страховка на багаж;
 • «Скасування подорожі» – програма, яка покриє фінансові витрати, що виникли внаслідок скасування подорожі.

Якщо виникають труднощі з підбором пакету послуг, актуального для вашого виду подорожі, можете звернутися до наших консультантів. Експерти в галузі туристичного страхування допоможуть знайти оптимальне рішення з урахуванням усіх можливих ризиків, зокрема спортивних. Насамперед слід визначити тип туризму: пасивний чи активний. Пасивний туризм передбачає подорож з оздоровчо-лікувальним, культурно-пізнавальним, паломницьким цілями, що передбачають незначні фізичні навантаження. Активний – пов'язаний із серйозними фізичними навантаженнями та ризиками, заняттями спортом (у тому числі екстремальним). Альпінізм, походи в гори на висоту понад 3500 метрів страхуються лише за окремим рішенням та вимагають письмової заяви.

Ваш захист від фінансових втрат за межами України

Оформивши поліс у ПрАТ ЄТС, ви отримуєте низку переваг, серед яких:

 • готові комплексні рішення у вигляді пакетів послуг для страхування туристів;
 • можливість застрахувати авіаквитки;
 • експерти асистуючих компаній залишаються на зв'язку 24/7 за номерами гарячої лінії;
 • компанія щорічно робить найбільший обсяг страхових виплат в Україні.

Надійне страхування - запорука захисту ваших фінансів під час перебування в чужій країні. Вибравши у нас будь-який пакет послуг, вам буде гарантовано забезпечена допомога представниками асистуючих компаній з будь-яких страхових випадків під час перебування у країнах Азії та всього світу.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.