Green Card

FAQ

Щож таке зелена карта?

Зелена карта – це аналог автоцивілки.Різниця в тому, що автоцивілка діє на території України, а зелена карта – за межами України. Страхується відповідальність перед третіми особами.

Від чого залежить вартість зеленої карти?

Вартість зеленої карти залежить від типу транспортного засобу, терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), території дії (Європа чи СНД).

В яких країнах діє зелена карта? В програмі приймають участь 46 країн. Повний перелік країн розташований на офіційному сайті МТСБУ Умовно країни поділені на дві зони: Європа та СНД (Азербайджан, Білорусь, Молдова, РФ).Що робити, якщо строк зеленої карти закінчився раніше, ніж подорож? Оформити новий поліс. Зелена карта електронна і одразу після оформлення потрапить в базу МТСБУ та у форматі PDF буде відправлена Вам на емейл.
Як оформити зелену карту, якщо передбачено більше одного водія? Дія зеленої карти розповсюджується на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах.Чи потрібно оформлювати зелену карту для подорожі до Криму? Крим – це Україна, отже поліс не потрібний. Але працівники митниці РФ можуть вимагати наявність зеленої карти.
Яка різниця між паперовою та електронною зеленою картою? Юридично обидва варіанти мають однакову силу. Відмінність в тому, що електронний поліс Ви отримуєте на емейл одразу після оформлення, а за паперовим необхідно їхати до страхової або чекати доставку.Чи потрібно купувати два поліси, якщо передбачена подорож до Європи через Молдову/Білорусь? Дія зеленої карти розповсюджується на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах.
© 2013-2022 PJSC «European Travel Insurance»
Site development:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.