Страховка до Франції

Туристична страховка: зайва витрата грошей чи реальна користь?

Якщо ви збираєтеся відвідати європейську країну з високим рівнем життя та медичного обслуговування, де існує мінімальний шанс потрапити в надзвичайну ситуацію або бути травмованим, то мимоволі виникає думка: а може страховка і зовсім не потрібна? Потрібна! Якщо вивчити статистику поводження українських туристів під час перебування в інших країнах, то відразу можна зрозуміти, що страховка – єдиний спосіб уникнути позапланових фінансових витрат на лікування чи інші форс-мажорні обставини під час подорожі. Ніхто не знає, що може статися з ним навіть у такій цивілізованій країні, як Франція: від банальної діареї, спричиненої незвичною їжею чи водою, до різкого зубного болю, отруєння, перелому чи крадіжки документів.

Щоб захистити себе від непередбачених витрат або мінімізувати їх, перед поїздкою до Франції доцільно оформити страховку. Серед великої кількості страхових компаній України саме ПрАТ "Європейське туристичне страхування" спеціалізується на туристичному страхуванні. Вже понад 17 років ПрАТ ЄТС піклується про українських громадян на території іноземних держав, а надійність та відповідальне ставлення до роботи компанії неодноразово підтверджувалося врученням нагород за лідерські позиції щодо виплат компенсацій своїм клієнтам.

Що потрібно для оформлення страхового поліса?

Оформляючи страховий поліс до Франції, необхідно враховувати, що вона є країною-учасницею Шенгенської угоди, тому страховка повинна діяти на території всіх країн Шенгену, не повинна мати франшизу, термін дії повинен перевищувати дату закінчення подорожі на 15 днів, а сума покриття повинна бути не менше 30 000 євро. Якщо ви оформляєте страховку в компанії ПрАТ ЄТС, то після вибору країни, до якої планується поїздка, програма автоматично додасть усіх обов'язкових вимог. Вам залишиться тільки внести свої особисті дані та визначитися з найбільш відповідним пакетом страхових ризиків, які покриватиме поліс. У базовий пакет входить:

 • надання екстреної медичної допомоги;
 • медико-транспортна допомога;
 • придбання медичних препаратів;
 • невідкладне звернення до стоматологічної клініки;
 • телефонні переговори з асистентською компанією;
 • репатріація останків.

За бажанням клієнт може включити додаткові пункти про отримання юридичної та адміністративної допомоги, компенсацію при втраті багажу або документів, при нещасних випадках, загостренні хронічних захворювань. Якщо ви плануєте поїздку з екстремальними розвагами, необхідно звернути увагу на програму "Активний туризм". Оформивши страховку заздалегідь, ви можете насолоджуватися відпочинком та не турбуватися про зайві витрати.

Переваги співпраці з однією з найкращих компаній України

На офіційному сайті ПрАТ ЄТС eurotravelins.com.ua будь-який клієнт може оформити туристичний страховий поліс у будь-який час доби, при цьому він економить свій час, адже не потрібно відвідувати офіс компанії. Після оплати банківською карткою обраної послуги необхідні документи будуть надіслані на електронну адресу застрахованого. Також є можливість оформити страховку через програми Viber або Telegram. У месенджерах додано спеціальну можливість, завдяки якій клієнту достатньо завантажити фото своїх документів, а програма автоматично заповнить поліс, що унеможливлює помилки.

Є ще кілька переваг, які отримують клієнти компанії ПрАТ ЄТС:

 • ми є партнером найбільшої авіакомпанії України - МАУ, тому, купуючи авіаквиток цих авіаліній, ви також можете одразу придбати страховку;
 • у найближчих планах співробітництво з іншими авіакомпаніями України;
 • діє спільний проект з ПриватБанком, який дозволяє компенсувати 80% ціни квитка при затримці рейсу понад 7 годин та 50% при затримці від 2 до 7 годин, а також 100% вартості рейсу - у разі його скасування з ініціативи авіакомпанії за 24 години до часу вильоту;
 • ми пропонуємо ексклюзивну послугу для юридичних осіб України – можливість застрахувати співробітників своїх підприємств або уповноважених осіб на час відрядження до іноземних держав від незапланованих витрат на вигідних умовах.

Також у компанії ПрАТ "Європейське туристичне страхування" можна оформити як короткострокове одноразове туристичне страхування, так і страховку, яку можна використовувати багаторазово протягом року. Є можливість придбати медичну страховку за прийнятною вартістю для отримання студентської чи робочої довгострокової візи.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.