Страхування у В'єтнам

Туристична страховка — турбота про ваші фінанси в чужій країні

Перед тим, як вирушити в подорож або ділову поїздку до В'єтнаму, подбайте про страховку. Це допоможе уникнути фінансових втрат за непередбачених обставин у період перебування за кордоном. В'єтнам – одна з найбезпечніших країн Південно-Східної Азії, яку часто відвідують туристи. Незважаючи на відносну безпеку, страховий поліс незамінний, особливо якщо ви плануєте активний відпочинок. Це дозволить вам отримати компенсацію фінансових витрат у разі захворювання або травми, а також у низці інших непередбачених ситуацій, передбачених вашим пакетом послуг.

ПрАТ «Європейське туристичне страхування» гарантує клієнтам надійну страховку та своєчасні виплати зі страхових випадків. Експерти ПрАТ ЄТС розробили низку готових рішень - комплексних пакетів послуг для страхування різного виду подорожей: приватних та ділових. Компанія надає послуги як приватним особам, так і туристичним фірмам, банкам, корпораціям. Вигідні умови страхування дозволяють за незначну суму убезпечити себе від великих фінансових втрат та відчувати повну впевненість під час відпочинку чи ділової поїздки до В'єтнаму.

Комплексне страхування різних видів туризму

Медицина у В'єтнамі відносно недорога, але безкоштовних послуг не передбачає. Саме тому практично кожен із запропонованих пакетів послуг містить медичне страхування та страховку від нещасних випадків. Медичне страхування представлене у двох програмах (А і В), що включають різний діапазон страхових випадків. Програма – А – покриє витрати на невідкладну допомогу, лікування, медикаменти, транспортування до медустанови, репатріації, ритуальних послуг та телефонного зв'язку, використаного з метою повідомлення про страховий випадок. Програма В - це розширена програма, яка включає всі умови програми А, а також низку додаткових ризиків, які варто включити, наприклад, якщо у вас є хронічні захворювання або з вами в подорож вирушають діти, або ви плануєте займатися дайвінгом, і для багатьох інших ризиків надає страхове покриття дана програма.

Інші послуги в пакетах відрізняються - ви можете вибрати оптимальний варіант з урахуванням мети вашої поїздки. Серед додаткових послуг:

 • страхування багажу – компенсація при його втраті, пошкодженні та затримці;
 • компенсація фінансових збитків у разі неможливості вирушити у поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки;
 • страхування громадянської ответственности.

Для ділових поїздок експерти ПрАТ ЄТС пропонують «Комплексне страхування для ділових поїздок». Такий поліс покриє витрати на невідкладну медичну допомогу, стаціонарне та амбулаторне лікування, медикаменти для невідкладного лікування та інші непередбачені витрати. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором відповідного типу страховки до В'єтнаму, наші кваліфіковані консультанти допоможуть знайти оптимальне рішення.

Страховка до В'єтнаму онлайн за вигідною ціною

ПрАТ «Європейське туристичне страхування» розвивається разом із передовими технологіями. Сьогодні наші клієнти можуть оформити страховку онлайн, не виходячи з дому. Це можна зробити за допомогою офіційного сайту, а також чат-бота у месенджерах Viber, Telegram. Переваги оформлення страховки через інтернет:

 • ціна на страховку до В'єтнаму, оформлену онлайн, нижче, ніж при оформленні безпосередньо в агентстві;
 • вам не потрібно витрачати час на дорогу до агентства, а сам процес оформлення поліса не займе понад 5-10 хвилин;
 • можете оплатити страховку зручним для вас способом;
 • документ не загубиться, тому що у вас на e-mail буде його електронна версія, яку можна роздрукувати повторно у разі потреби.

Для тих клієнтів, яким потрібен оригінал страхового поліса, передбачено послугу доставки страховки поштою.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87