Новини компанії

Нові страхові продукти для туристичного ринку України

Плани змінюються часто з незалежних від нас причин.

Чи доводилося Вам коли-небудь проводити години в залі очікування, скасовувати поїздку або повертати квиток на літак?

З такими ситуаціями стикалася більшість з нас. Як повернути квиток і при цьому не втратити витрачені гроші ?! Як отримати компенсацію за проведений час в очікуванні?!

Компанія «Європейське туристичне страхування» і ПриватБанк запропонували тури-стичному ринку України унікальне рішення для даних питань, запустивши продаж страхових продуктів:

«Гарантоване повернення квитка» — компенсація 80% вартості авіаквитка в разі скасу-вання поїздки клієнтом з причин, передбачених договором страхування;

«Компенсація вартості рейсу» — виплата від 50% до 100% вартості рейсу в разі затримки або скасування поїздки з ініціативи перевізника.

Отримати компенсацію досить просто.

По продукту «Гарантоване повернення» можна повернути квиток одним із зручних способів до дати вильоту без надання будь-яких додаткових документів.

Або скористатися унікальною технологією ПриватБанку і, прилетівши в кінцевий пункт, отрима-ти виплату в разі затримки або скасування рейсу по продукту «Компенсація вартості рейсу». Усі застраховані рейси відслідковуються автоматично і в разі запізнення на 120 хвилин і більше проводиться виплата.

Виплати компенсацій проводяться протягом 1—3-х днів на карту, з якої оплачували вартість квитків на літак. Іноді по продукту «Компенсація вартості рейсу» виплата відбувається раніше, ніж клієнт залишить зал прильоту і отримає багаж.

Для підключення послуг досить включити галочки необхідних Вам страхових продуктів при покупці квитка на літак на сайті bilet.pb.ua, в privat24 або в будь-якому відділенні ПриватБанку.

«Європейське туристичне страхування» за підтримки свого партнера ПриватБанк в черговий раз доводить на ділі свій девіз: Ви подорожуєте. Ми піклуємось про Вас.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀