Новини компанії

Нові страхові продукти для туристичного ринку України

Плани змінюються часто з незалежних від нас причин.

Чи доводилося Вам коли-небудь проводити години в залі очікування, скасовувати поїздку або повертати квиток на літак?

З такими ситуаціями стикалася більшість з нас. Як повернути квиток і при цьому не втратити витрачені гроші ?! Як отримати компенсацію за проведений час в очікуванні?!

Компанія «Європейське туристичне страхування» і ПриватБанк запропонували тури-стичному ринку України унікальне рішення для даних питань, запустивши продаж страхових продуктів:

«Гарантоване повернення квитка» — компенсація 80% вартості авіаквитка в разі скасу-вання поїздки клієнтом з причин, передбачених договором страхування;

«Компенсація вартості рейсу» — виплата від 50% до 100% вартості рейсу в разі затримки або скасування поїздки з ініціативи перевізника.

Отримати компенсацію досить просто.

По продукту «Гарантоване повернення» можна повернути квиток одним із зручних способів до дати вильоту без надання будь-яких додаткових документів.

Або скористатися унікальною технологією ПриватБанку і, прилетівши в кінцевий пункт, отрима-ти виплату в разі затримки або скасування рейсу по продукту «Компенсація вартості рейсу». Усі застраховані рейси відслідковуються автоматично і в разі запізнення на 120 хвилин і більше проводиться виплата.

Виплати компенсацій проводяться протягом 1—3-х днів на карту, з якої оплачували вартість квитків на літак. Іноді по продукту «Компенсація вартості рейсу» виплата відбувається раніше, ніж клієнт залишить зал прильоту і отримає багаж.

Для підключення послуг досить включити галочки необхідних Вам страхових продуктів при покупці квитка на літак на сайті bilet.pb.ua, в privat24 або в будь-якому відділенні ПриватБанку.

«Європейське туристичне страхування» за підтримки свого партнера ПриватБанк в черговий раз доводить на ділі свій девіз: Ви подорожуєте. Ми піклуємось про Вас.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .