Новини компанії

ERV виплатила понад 32 млн. грн. українським туристам у 2016 році.

У 2016 році ERV застрахувала 566 536 туристів, подорожуючих за кордон, і 60 726 туристів, подорожуючих по Україні. У порівнянні з 2015 роком кількість туристів, застрахованих компанією, зросла на 41%, при цьому виїжджаючих за кордон - на 37%, подорожуючих по Україні - на 96%. Кількість страхових подій c туристами збільшилася на 56% у порівнянні з 2015 роком.

У 2016 році ERV зареєструвала 8 143 страхових події з туристами за кордоном і 104 страхових події в Україні на суму 46 млн. грн. Компанія здійснила страхові виплати на суму понад 32 млн. грн. Найбільше звернень туристів у 2016 році надійшло в компанію з Туреччини - 38,7%, Єгипту - 18%, Болгарії - 7,1%.

У 95% випадків туристи потребували амбулаторної допомоги. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 117 євро. У 302 випадках (4%) туристам знадобилося невідкладне стаціонарне лікування, середня вартість якого за кордоном склала 2 045 євро. Також ERV врегулювала 6 випадків у яких знадобилася організація та оплата медичної евакуації та репатріації туристів. Середня вартість таких послуг для компанії склала 4 040 евро.

У числі найдорожчих страхових подій минулого року 3 випадки декомпресійної хвороби у туристів на Кіпрі в результаті занять дайвінгом. ERV покрила лікування застрахованих у барокамері та перебування в стаціонарі вартістю 30 тис. євро, 27 тис. євро і 15 тис. євро в кожному окремому випадку.

Протягом року компанія врегулювала і кілька особливо складних страхових подій, коли, незважаючи на істотні страхові суми, передбачені полісом, страхового покриття не вистачило для оплати усіх необхідних туристам медичних і медико-транспортних послуг. Так, у березні 2016 року складний випадок стався з туристкою в Таїланді. У застрахованої діагностували абсцес головного мозку. Вся страхова сума за договором страхування, а вона становила 50 000 USD, була використана на оплату медико-транспортних витрат на місці та тривалого перебування застрахованої на стаціонарному лікуванні в Таїланді. Подальша евакуація в Україну оплачена застрахованими самостійно. У грудні на гірськолижному курорті Австрії при катанні на лижах клієнт ERV злетів з траси і отримав множинні складні травми. ERV оплатила вартість стаціонарного лікування застрахованого в розмірі повної страхової суми 30 000 євро. Після вичерпання страхової суми подальші медичні витрати, а також вартість евакуації постраждалого вертольотом в госпіталь, застрахованим також довелося сплатити самостійно.

У минулому році значно збільшилася кількість звернень туристів за полісами, які включали в себе додаткові види страхування - багажу, цивільної відповідальності, скасування поїздки. Це пов'язано зі зростанням попиту на додаткові види туристичного страхування. Багато туристів купують такі поліси разом із авіаквитками. Так, за минулий рік ERV врегулювала 51 випадок раптової відміни подорожі. У 25% випадків скасування поїздки відбулася через неотримання або затримку видачі візи. Відмови туристи отримували в консульствах США, Великобританії, Бельгії, Німеччини, Канади. Найбільший збиток за цим видом страхування - 84 тис. грн., був компенсований ERV туристу, який отримав відмову в американській візі. Збільшилася також кількість звернень, пов'язаних із ризиком відмови у в'їзді в країну подорожі, який також покривається полісом страхування ERV. Тільки за минулий рік у ERV надійшло 9 таких звернень. Усі відмови туристи отримали при в'їзді в Ізраїль. Інші випадки скасування поїздок пов'язані з раптовими захворюваннями туристів або їх близьких родичів.

55,5 тис. грн. ERV відшкодувала туристам за страховими випадками втрати, затримки, крадіжки або часткового пошкодження багажу. Найбільша сума компенсації виплачена по події, яка сталася в Іспанії. Із припаркованого автомобіля були вкрадені речі застрахованих. ERV компенсувала потерпілим вартість вкрадених особистих речей у розмірі 12 тис. грн.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.