Новини компанії

ERV підвела підсумки страхування туристів в літньому сезоні 2018

У червні-серпні 2018 року ERV застрахувала понад 395 тис. туристів, які подорожували за кордон, і більше 72 тис. туристів, які подорожували територією України. За три літніх місяці 2018 компанія застрахувала на 43% більше туристів, ніж за цей же період в 2017 році. При цьому, варто зазначити, що кількість застрахованих ERV туристів, які подорожують Україною, зросла практично в три рази, а які подорожують за кордон - на 31,5%. За літній період 2018 року компанія зареєструвала 5 480 страхових випадки на суму 29 млн грн, з них 36 випадків в Україні.

Кількість страхових подій c туристами збільшилася на 10% в порівнянні з літом минулого року. Більше половини звернень про страхові події надійшло в компанію з Туреччини (58%). Заяви про страхові події з туристами в Україні надходили переважно з Івано-Франківської та Закарпатської областей, та з Одеси.

У 97% випадків туристи потребували амбулаторної допомоги. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 160 євро. У 3% випадків туристам знадобилося невідкладне стаціонарне лікування, середня вартість якого склала 1 800 євро. Також ERV було врегульовано 5 випадків, в яких потрібна була організація та оплата медичної евакуації і репатріації туристів. Середня вартість таких послуг для компанії склала 3 600 євро.

Найбільші суми витрат туристів в цьому літньому сезоні були покриті ERV:

1) по випадку в США, де було покрито екстрене оперативне втручання у зв'язку з гострим апендицитом на загальну суму 35 000 дол. США;

2) по випадку на Кіпрі, коли під час занять дайвінгом виникла Кесонна хвороба і було призначено стаціонарне лікування з використанням барокамери, де загальна сума витрат, покрита ERV, склала 30 000 євро;

3) по випадку в Швейцарії, де було покрито екстрене стаціонарне лікування у зв'язку з нирковою колькою. Сума витрат в даному випадку склала 14 000 євро.

Цього літа 12 туристів зверталися в ERV у зв'язку з проблемами з багажем. У 6-ти випадках багаж був затриманий більш ніж на 6 годин, в 3-х випадках зафіксовані пошкодження багажу і ще в 3-х випадках багаж був загублений. Загальна сума збитку склала 87 500 грн.

Також, у цьому літньому сезоні ERV отримала 59 звернень про фінансові втрати, пов'язані з перериванням або неможливістю здійснити заплановану подорож. Причинами скасування поїздки туристами стали: захворювання самих застрахованих або їх близьких родичів, заборона на в'їзд у країну, відмови у видачі візи, ДТП. Загальна сума компенсацій за страховими випадками скасування поїздки склала 967 344 грн.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.