Новини компанії

Страховий випадок в Мексиці. Що важливо знати

В українських туристів вже входить в звичку придбання страхового поліса при поїздках за кордон, але досить часто ставлення до цього процесу досить формально. Статистика ERV показує, що 93 - 95% страхових випадків — це випадки раптових легких захворювань у туристів: ГРВІ, гастроентерити, отити, а також легкі побутові травми. У цих випадках досить амбулаторного лікування, середня вартість якого за кордоном становить 110 - 120 EUR/USD. 4 - 6% страхових подій з нашими туристами - це випадки, які вимагають невідкладного стаціонарного лікування: гострі харчові отруєння з високою температурою і зневодненням, апендицити і досить серйозні травми. Тут вже середня вартість медичних послуг буде 1500 - 2000 EUR/USD. Близько 1% становлять випадки репатріації та медичної евакуації туристів, де середня вартість варіюється от 2000 до 3500 EUR/USD. При наявності страхового поліса ці витрати оплачує і/або компенсує туристам страхова компанія в рамках суми страхового покриття укладеного договору страхування. Тому при оформленні страхового поліса ERV рекомендує обов'язково звертати увагу на розмір страхової суми, вона повинна бути не менше 30 000 EUR/USD на кожного застрахованого. А для подорожей по екзотичних напрямках, таким як Таїланд, Індія (Гоа), при поїздках в країни, значно віддалені від України, острівні держави (Мальдіви, Карибські острови), а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної і Південної Америки, компанія ERV рекомендує використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR/USD.

Один випадок з практики ERV за цей рік. Застрахований перебував на відпочинку в Мексиці. У день від'їзду піднялася температура до 39,2 і з'явився різкий головний біль, потім втрата свідомості. Хворий був госпіталізований у відділення інтенсивної терапії. Діагноз — вірусний менінгоенцефаліт. Застрахований перебував на стаціонарному лікуванні в реанімації до 30.03.18 до нормалізації стану (хоча дія страхового поліса закінчувалася в день від'їзду, але умовами договору було передбачено стаціонарне лікування терміном до 15 днів після закінчення дії поліса). Було проведено інтенсивне медикаментозне лікування, лабораторні та інструментальні дослідження. Сума витрат з цієї нагоди склала 47 165,00 USD. Оскільки Застрахований, вирушаючи в подорож, придбав для себе і сім'ї страховий поліс з покриттям 50 000 USD, всі витрати на його лікування були покриті страховою компанією ERV. В іншому випадку туристу довелося б самостійно доплатити остаток за лікування. За час роботи на страховому ринку України компанія ERV не раз стикалася зі страховими подіями, коли застрахованому потрібні множинні операції та/або тривале перебування на стаціонарному лікуванні, коли застрахований довгий час нетранспортабельний. Мандрівникам важливо розуміти, що в тих випадках, коли страхова сума вичерпана, а лікування триває, всі подальші витрати, що перевищують страхову суму, на жаль, лягають на плечі самого туриста і його близьких.

Додамо, що для компанії «Європейське туристичне страхування» це максимальна сума витрат зі страхування медичних витрат в 2018 році, і друга за величиною сума за всю 11-річну роботу на ринку туристичного страхування України (в 2016 році був страховий випадок на 50 000 USD).

Компанія «Європейське туристичне страхування» завжди радить своїм клієнтам уважно і виважено підходити до умов свого страхування. А туроператорам і турагентам ERV настійно рекомендує пропонувати туристам страхові поліси з покриттям не менше 30 000 EUR/USD не залежно від країни перебування.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.