Новини компанії

Страхова компанія ERV стала членом Європейської Бізнес Асоціації.

22 липня 2013 р. ПрАТ «Європейське туристичне страхування» було прийнято в якості нового члена Європейської Бізнес Асоціації (EВА — European Business Association).

Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Ключова місія організації - представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні, впровадження європейських стандартів і підходів до ведення бізнесу, зміцнення контактів між європейськими та українськими діловими колами.

«Європейське туристичне страхування», представник в Україні німецького страхового бренду ERV, планує активну участь у діяльності Асоціації. «Членство в ЕВА – це нова можливість для нашої компанії зміцнити зв’язки з українським та європейським бізнес-середовищем, знайти нових партнерів, друзів, однодумців, - коментує голова правління ERV в Україні Мирослав Бойчин. - Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та цікавою».

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀