Новини компанії

Страхова компанія ERV стала членом Європейської Бізнес Асоціації.

22 липня 2013 р. ПрАТ «Європейське туристичне страхування» було прийнято в якості нового члена Європейської Бізнес Асоціації (EВА — European Business Association).

Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Ключова місія організації - представництво інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні, впровадження європейських стандартів і підходів до ведення бізнесу, зміцнення контактів між європейськими та українськими діловими колами.

«Європейське туристичне страхування», представник в Україні німецького страхового бренду ERV, планує активну участь у діяльності Асоціації. «Членство в ЕВА – це нова можливість для нашої компанії зміцнити зв’язки з українським та європейським бізнес-середовищем, знайти нових партнерів, друзів, однодумців, - коментує голова правління ERV в Україні Мирослав Бойчин. - Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та цікавою».

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .