Новини компанії

ERV і «ПРОСТО-страхування» розпочали співпрацю по страхуванню туристів.

Страхові компанії ERV і «ПРОСТО-страхування» уклали угоду про співпрацю зі страхування громадян, що виїжджають за кордон. Вже в грудні клієнти компанії «ПРОСТО-страхування» зможуть придбати в будь-якому з офісів по всій Україні поліс туристичного страхування спеціалізованої компанії ERV.

«Ми раді співробітництву з ще однією провідною страховою компанією України і будемо продовжувати розвивати партнерські відносини зі страховими компаніями, - коментує голова правління ERV Мирослав Бойчин. - На мій погляд, така співпраця - позитивна тенденція на страховому ринку України, особливо в умовах складної економічної ситуації. Для більшості страховиків туристичне страхування - іміджевий продукт, часто збитковий. Для нас - це ключовий вид страхування. Ми постійно працюємо над удосконаленням продуктів, послуг, технологій, використовуємо європейський досвід та ноу-хау колег із Групи ERV. Ми пропонуємо страховим компаніям України сфокусуватися на пріоритетних напрямках, оптимізувати свій портфель, при цьому зберегти або поповнити продуктову лінійку якісним туристичним страхуванням від ERV. Із нами вже працює 16 страхових компаній серед яких «Країна», «UNIQA», «Талісман-страхування», «Інтерполіс», а тепер і «ПРОСТО-страхування».

ДОВІДКА:

«ПРОСТО-страхування» - заснована в 1997 році. Компанія здійснює свою діяльність на всій території України, має 22 ліцензії Держфінпослуг України на здійснення страхової діяльності та пропонує більш 40 продуктів і програм страхування переважно для фізичних осіб, напрямок роботи з якими є пріоритетним для компанії.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.