Новини компанії

ERV буде страхувати туристів від дощу.

Страхова компанія ERV запропонувала туристичному ринку новий страховий продукт - страхування від дощу. Страхове покриття буде надано туристам у складі пакетів туристичних послуг найбільших туроператорів-партнерів ERV.

Кожен застрахований турист, який зіткнувся з дощовою погодою під час подорожі, зможе отримати від свого туроператора сертифікат на знижку, якою можна скористатися протягом року при повторному бронюванні туру. Розмір знижки складає 150 у.о. Знижка буде надана туристу в тому випадку, якщо на період його поїздки випаде три дощові дні, з яких два - підряд, а кількість опадів в дощові дні складе, в залежності від країни перебування, не менше 5 або 8 мм на квадратний метр. Сертифікат на знижку видаватиметься туристу згідно його заяви на отримання сертифікату та після перевірки страховиком і туроператором факту дощової погоди. Сума, недоотримана туроператором у результаті надання знижок туристу, буде компенсована йому страховою компанією ERV.

За інформацією голови правління ERV Мирослава Бойчин перший договір страхування туристів від дощу вже укладено з одним з топових туроператорів України - компанією TPG, і вступить в дію на початку червня.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀