Новини компанії

ERV буде страхувати туристів від дощу.

Страхова компанія ERV запропонувала туристичному ринку новий страховий продукт - страхування від дощу. Страхове покриття буде надано туристам у складі пакетів туристичних послуг найбільших туроператорів-партнерів ERV.

Кожен застрахований турист, який зіткнувся з дощовою погодою під час подорожі, зможе отримати від свого туроператора сертифікат на знижку, якою можна скористатися протягом року при повторному бронюванні туру. Розмір знижки складає 150 у.о. Знижка буде надана туристу в тому випадку, якщо на період його поїздки випаде три дощові дні, з яких два - підряд, а кількість опадів в дощові дні складе, в залежності від країни перебування, не менше 5 або 8 мм на квадратний метр. Сертифікат на знижку видаватиметься туристу згідно його заяви на отримання сертифікату та після перевірки страховиком і туроператором факту дощової погоди. Сума, недоотримана туроператором у результаті надання знижок туристу, буде компенсована йому страховою компанією ERV.

За інформацією голови правління ERV Мирослава Бойчин перший договір страхування туристів від дощу вже укладено з одним з топових туроператорів України - компанією TPG, і вступить в дію на початку червня.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry