Новини компанії

В футбол грають справжні чоловіки

У компанії «Європейське туристичне страхування» працюють не просто професіонали страхового ринку, а ще й відмінні спортсмени. Корпоративний чемпіонат з футболу серед профі туристичного бізнесу Travel Professional Group організовує вже не перший рік, і «Європейське туристичне страхування» завжди з задоволенням відгукується на запрошення свого партнера зустрітися на спортивній арені.

І в цьому році наші спортсмени показали відмінний результат. ERV пишається своїми футболістами, які, вирішивши підтримати ініціативу національного туроператора, не просто вийшли на футбольне поле, а подарували справжнє свято всім своїм уболівальникам, здолавши в чвертьфіналі свого суперника, футбольну команду організатора турніру, з розгромним рахунком 8: 0.

Зараз весь колектив з нетерпінням чекає півфіналу, який відбудеться 3 серпня 2018 року, і впевнений, що футболісти ERV гідні звання «Кращої аматорської корпоративної футбольної команди 2018».

 

    
    
    
    
    

 

 

 

 

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀