Новини компанії

Страхова компанія ERV оголошує про початок співпраці з Czech Airlines

Наразі страховий поліс можна купити разом з авіаквитком

Клієнти Czech Airlines можуть скористатися новим партнерством зі страховою компанією ERV, договір про який підписано в грудні 2017 року. Вже сьогодні при купівлі авіаквитка на веб-сайті Czech Airlines також можна придбати страховий поліс для запланованої подорожі. Чеський підрозділ ERV і дочірні компанії в ERV Group виграли тендер, оголошений для 11 європейських країн: Бельгії, Великобританії, Німеччини, Данії, Іспанії, Італії, Росії, Словаччини, Франції, Чехії, Швеції.

Тепер в будь-якій країні клієнти можуть вибирати продукти, до яких вони звикли, тобто продукти, які ERV Group пропонує ринку. «Я радий, що разом з колегами з інших країн нам вдалося налагодити нашу співпрацю з Czech Airlines так швидко і функціонально. Для клієнтів Czech Airlines це зручний спосіб подорожувати за кордон з найкращим страхуванням подорожей», — каже Ондржей Рушіквас, член Ради директорів ERV Evropská.

Страховий поліс дуже просто оформити в режимі онлайн

Як тільки Ви оберете свій авіаквиток на веб-сайті Czech Airlines, ви побачите пропозицію зі страхування подорожі, що відповідає обраної тривалості перебування або ціні квитка. Вам необхідно буде просто вказати бажаний варіант і завершити покупку авіаквитка.

Czech Airlines покладається на експертів

Головним принципом роботи Czech Airlines завжди була і залишається висока якість обслуговування своїх клієнтів. «Завдяки нашій співпраці з ERV Insurance ми можемо застосувати той же принцип, який ми використовуємо при наданні наших авіаквитків, і до додаткової послуги — страхуванню подорожей. Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька типів пакетів і рівнів цін, тепер не тільки з авіаквитками, а й зі страхуванням подорожей. Таким чином, ми надаємо нашим клієнтам вибір на кожному рівні, щоб вони могли підібрати для себе тип послуг для кожної поїздки, яку вони в даний час планують», — сказав Ян Той, бізнес-менеджер Czech Airlines.

Рішення для міжнародних клієнтів

Для того, щоб все працювало чітко і злагоджено, ERV пропонує різні види страхування подорожей, використовуючи свою платформу TripleIP, яка дозволяє швидко впроваджувати локально різні продукти для різних ринків. Спільний проект ERV і Czech Airlines реалізується на території Чехії, Словаччини, Росії, Німеччини, Іспанії, Італії, Бельгії, Франції, Данії, Швеції та Сполученого Королівства.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry