Новини компанії

«Європейське туристичне страхування» змінює акціонерів

ERGO Group AG оголосила про продаж своєї української компанії «Європейське туристичне страхування» страховій групі Euroins (EIG). Представники ERGO та EIG уклали договір купівлі-продажу, при цьому обидві сторони погодились не розкривати деталі щодо вартості угоди.

Із загальною сумою страхових премій більше 5 млн євро в 2017 році та клієнтською базою із 810 000 клієнтів компанія «Європейське туристичне страхування» є першою на українському ринку по страховим виплатам в туристичному страхуванні і третьою за кількістю зібраних премій з долею ринку 17%.

В свою чергу страхова група Euroins є однією з найбільших незалежних груп, що працює на Центральному та Південно-Східному європейських ринках страхування. Заснована в 2007 році, штаб-квартира компанії розташована в Софії, Болгарія. Страхова група Euroins AD працює як дочірня компанія Eurohold Bulgaria AD і пропонує туристичне страхування, страхування цивільної відповідальності, від нещасного випадку, страхування здоров’я, майна, вантажу, сільського господарства, фінансових ризиків, також має в своєму портфелі продукти страхування для морських та повітряних суден. У 2017 фінансовому році зростання страхових надходжень на 22% на рівні Групи значно перевищило середній ріст ринку або економічну експансію в країнах присутності. Загальна сума премій за 2017 рік склала 330 млн євро і була майже повністю пов'язана з органічним зростанням. Другий рік поспіль Euroins зареєструвала чистий прибуток після оподаткування в розмірі 22 млн євро.

Кирило Бошов, Виконавчий директор EIG, повідомив: «Придбання страхового бізнесу ERGO в Україні відповідає нашій стратегії розришення та диверсифікації нашого портфеля в Східній Європі та зміцнює наші позиції в якості провідної страхової групи в регіоні. Ми цілком задоволені тим, що будемо співпрацювати з ERV в області продажу продуктів туристичного страхування в Україні. Ми плануємо зберегти «Європейське туристичне страхування» як окрему спеціалізовану компанію, щоб зосередити наші зусилля на продажі продуктів туристичного страхування».

Ріхард Бадер, Голова Правління ERV Німеччина та президент групи ETIG, зі свого боку прокоментував досягнуту угоду наступним чином: «Звичайно шкода, що деякі колеги покинуть нашу сім'ю ERV. З іншого боку, я дуже радий, що ми зможемо розвивати нові ринки разом з нашими колегами з ERV Україна та EIG, що дозволить нам зміцнити стратегію продажу».

Мирослав Бойчин, Голова Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування», зазначив: «Європейське туристичне страхування» залишається членом Міжнародної групи ETIG («European Travel Insurance Group»), якій в 2017 році виповнилося 110 років і до складу якої входить 24 європейські компанії з туристичного страхування. Правління та вся команда «Європейського туристичного страхування» залишаються працювати в тому самому складі. Укладені раніше угоди перестрахування залишаються дійсними і надалі. Буде продовжено співпрацю з асистуючою компанією Euro-Center Holding. Пан Бойчин запевнив, що «Європейське туристичне страхування», залишаючись єдиною спеціалізованою компанією з туристичного страхування, і в подальшому забезпечить високу якість послуг по відношенню до своїх клієнтів та партнерів. Більше того, за словами Голови Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування» буде ланкою, що допоможе ERV здійснити вихід на ринки, де раніше група не була представлена, але в яких здійснює діяльність група Euroins. 

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀