Новини компанії

"Європейське туристичне страхування" - лідер страхування туристів в Україні.

«Європейське туристичне страхування» - єдина в Україні компанія зі спеціалізацією в сфері туристичного страхування. Заснована у 2006 році провідними страховими компаніями Європи, сьогодні «ЕТС» надає найширший на ринку Україні асортимент страхових продуктів для сфери туризму і подорожей.

Коли в 2006 Europäische Reiseversicherung заявила про вихід на український ринок, експерти та майбутні конкуренти стверджували, що даний сегмент уже поділений між страховиками і новому гравцеві буде важко зайняти істотну частку ринку. Тим не менше, вже на другий рік роботи компанія змогла привести до співпраці найбільших туроператорів і вийти на лідируючі позиції в цьому сегменті. У минулому році «ЕТС» відзначила своє п'ятиріччя.

«Протягом п'яти років компанія зберігає позитивну динаміку розвитку, щорічно покращуючи фінансові показники. Сьогодні з нами співпрацює понад 450 турагентств і туроператорів, серед яких найбільші представники ринку – Tez Tour, Пегас Туристик, TUI України, Карлсон Вагонліт, авіалінії «Аеросвіт» і МАУ» - розповідає голова правління компанії Мирослав Бойчин.

Бренд

На прикінці 2010 німецький страховик Europäische Reiseversicherung AG збільшила свою частку в «ЄТС» до 95%. Зміна мажоритарного акціонера спричинила істотні зміни в усіх сферах життєдіяльності компанії. «Наш перехід до ERV пов'язаний виключно з позитивними змінами в компанії. Рішення ERV розширити свою присутність на ринку східної Європи, зробило нас частиною найбільшої в світі групи туристичних страховиків - ERV Group, які поступово об'єднуються під єдиний міжнародний бренд із загальними корпоративними цінностями, високими стандартами якості послуг і не менш високими вимогами щодо ведення бізнесу. Ми впевнені, що в рамках ERV отримаємо ще більше нових можливостей для зміцнення наших позицій на ринку України, удосконалення та різноманітності наших послуг для клієнтів і партнерів» - коментує Мирослав Бойчин.

У 2011 році «ЄТС» кардинально змінила свій фірмовий стиль. За основу нового фірмового стилю компанії був узятий німецький бренд - ERV (Europäische Reiseversicherung - з нім. Європейське туристичне страхування), Мюнхен, який окрім України, використовують дочірні компанії ERV в Данії, Франції, Швеції, Іспанії та Чеській Республіці, Великобританії, Польщі, Італії, Португалії, Туреччині, Росії та ін.

Результати

За 2011 рік компанією було зібрано 40 302 тис. грн. страхових премій. Зростання премій у порівнянні з попереднім роком склало 39%. Кількість туристів застрахованих «ЄТС» у минулому році становить 509 тис. чоловік, що на 25% більше ніж у 2010-му. Влітку компанія застрахувала свого мільйонного клієнта!

У 2011 році компанія виплатила застрахованим понад 18,5 млн. грн. по 5625 страховими випадками. Була здійснена найбільша страхова виплата в історії компанії - 6,5 млн. грн. було оплачено за договором страхування відповідальності суб'єктів туристичної діяльності.

За підсумками 2011 року «Європейське туристичне страхування» вдруге стала переможцем «Національної премії Insurance TOP» і «Національного клубу страхової виплати-2011» у класі "Страхування туристів". Вперше цю премію компанія отримала в 2010 році.

Сервіс

«Якість сервісу має особливе значення на етапі врегулювання страхового випадку, що в туристичному страхуванні, крім покриття виниклого збитку, включає в себе елемент організації екстреної допомоги клієнту, що перебуває далеко від дому. Ми дуже ретельно підходимо до вибору асистуючих компаній, які допомагають нашим клієнтам за кордоном» - відмічає Мирослав Бойчин.

Із метою поліпшення якості обслуговування клієнтів за кордоном і приведення її у відповідність з високими стандартами ERV Group в минулому році «ЄТС» уклала договір про сервісне обслуговування з іспанською асистуючою компанією MESA Asistensia та нещодавно підписала договір з асистансом в Чехії - EuroAlarm Assistance. Обидві компанії належать групі ERV і спеціалізуються на організації екстреної допомоги подорожуючим.

"Страхова справа" №1(45), 2012

 

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.