Новини компанії

ERV стала партнером ПриватБанк по страхуванню держателів банківських платіжних карток.

Укладено угоду про надання страховою компанією ERV послуг туристичного страхування держателям банківських платіжних карток ПриватБанку. Вже у грудні цього року клієнти ПриватБанку зможуть при оформленні платіжної картки банку отримати річний поліс туристичного страхування компанії ERV для себе та своєї родини.

«Клієнтам ПриватБанку буде запропоновано 10 програм страхування з різними варіантами страхового покриття - від базового Classic, яке включає обов'язкове згідно з вимогами українського законодавства та іноземних консульств страхове покриття для виїжджаючих за кордон, до преміального Diamond, що покриває понад 45 ризиків, у т.ч. скасування подорожі, затримки рейсу, втрати багажу та інших, з якими кожен подорожуючий може зіткнутися до і під час поїздки. Страхові суми в залежності від програми страхування варіюються від 30 000 до 100 000 євро, передбачені спеціальні програми для дітей держателів карток і літніх родичів віком до 80 років. Страхові програми діють у всіх країнах світу, окрім України, протягом року, за умови, що тривалість кожної поїздки не перевищує 60 днів. Усі програми страхування покривають екстрену медичну допомогу, стаціонарне та амбулаторне лікування, репатріацію. Надання цілодобової асистуючої підтримки клієнтам при настанні страхових подій забезпечить міжнародна асистуюча компанія Euro-Center Holding SE» - розповів начальник управління продаж ERV Олександр Вишталюк.

«Ми розцінюємо співпрацю з найбільшим банком України - ПриватБанком - як високу оцінку якості послуг ERV і важливий крок у розвитку наших банківських продуктів, - відмітив голова правління ERV Мирослав Бойчин. - У ERV є всі необхідні ресурси і досвід для того, щоб забезпечити клієнтам українських банків надійний страховий захист під час подорожей, а індивідуальні програми страхування дозволять не лише розширити асортимент послуг для клієнтів банку, а й стимулювати їх до більш активного використання платіжних карток».

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87