Новини компанії

ERV підвела підсумки страхування туристів у літньому сезоні.

За період червень-серпень 2015 ERV застрахувала 164 тис. туристів, подорожуючих за кордон і 9 тис. туристів, подорожуючих по Україні. Зареєстровано 2343 страхових випадки на суму 11,6 млн. грн., із них 12 страхових випадків в Україні. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість застрахованих туристів зросла на 14%, при цьому виїжджаючих за кордон - на 10%, подорожуючих по Україні - на 200%.

Кількість страхових випадків збільшилася на 4% у порівнянні з літом минулого року. Географія страхових випадків не змінилася. Найбільше звернень цього літа надійшло до ERV із Туреччини (39%), Болгарії (17%) та Греції (8%). Відсоток страхових випадків у візових країнах, таких як Болгарія і Греція, скоротився в порівнянні з минулим роком, що свідчить про переорієнтацію турпотоків на користь безвізових напрямків. Незмінною залишилась частота страхових випадків - на 100 застрахованих туристів припадає в середньому один страховий випадок. В Україні заяви про страхові події з туристами надходили переважно з Карпат та Одеси.

Кількість амбулаторних випадків цього літа склала 92% від їх загальної кількості. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 110 євро. 133 страхових випадки (6%) - випадки, що потребували невідкладного стаціонарного лікування, середня вартість якого склала 1650 євро, а також випадки медичної евакуації та репатріації туристів - середня вартість одного випадку склала 2 370 євро.

Двічі за це літо в дорозі губився застрахований багаж клієнтів ERV. На щастя, в обох випадках він був знайдений і повернений туристам. ERV ж, у свою чергу, відшкодувала їм вартість речей першої необхідності, придбаних через затримку багажу. Сума компенсацій, виплачених ERV за страховими випадками з багажем склала 29000 грн.

У літньому сезоні ERV компенсувала 10-м туристам збитки пов'язані зі скасуванням подорожі. У 3 випадках відміна подорожі була пов'язана з раптовими захворюваннями, в 5 - з неотриманням туристами візи до країну подорожі, в 2 випадках - із затримкою видачі візи консульськими установами. Сума компенсацій, виплачених ERV по випадках відміни подорожі, склала 158 795 грн.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀