Новини компанії

ERV і «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» почали співробітництво зі страхування туристів.

Страхові компанії ERV та «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» уклали угоду про співпрацю зі страхування громадян, що виїжджають за кордон. Вже у червні «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зможе запропонувати своїм клієнтам комплексне туристичне страхування від спеціалізованої страхової компанії ERV і доступ до міжнародної мережі її асистуючої компанії - Euro-Center Holding, яка забезпечить необхідну допомогу туристам в екстрених випадках по всьому світу.

«Ми розцінюємо співробітництво з компанією ERV як важливий крок щодо підвищення якості послуг, що пропонуються нашим клієнтам, - зазначив голова правління СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Олександр Карелін. - ERV забезпечує висококласні страхові продукти і якісний клієнтський сервіс; ця система була налагоджена протягом багатьох років роботи компанії на ринках не тільки України, а й інших європейських країн. ERV - визнаний лідер туристичного страхування України, і той факт, що багато наших колег співпрацюють з ними, зайвий раз це підтверджує».

«Ми сподіваємося на плідну співпрацю з компанією «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», яка, як і багато наших колег по ринку, довірила ERV страхування своїх клієнтів у подорожах за межі України, - коментує голова правління ERV Мирослав Бойчин. - Ми відкриті до співпраці зі страховиками, для яких туристичне страхування не є пріоритетним продуктом. З нами вже співпрацює 17 страхових компаній, серед яких «UNIQA», «ПРОСТО-страхування» та інші.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .