Новини компанії

CEO ERV Україна Мирослав Бойчин нагороджений почесним знаком «Український туризм:кращий».

Голова правління ERV Україна Мирослав Бойчин нагороджений почесним знаком «Український туризм: кращий» за самовіддані зусилля у створенні та просуванні на ринок страхових туристичних продуктів, адаптованих під потреби ринку туристичних послуг. Нагорода заснована Редакційною радою та редакцією провідного галузевого журналу "Український туризм".

««Жити, як у Європі» означає, перш за все, наполегливо працювати, створюючи навколо себе та у своїй галузі насправді якісне, прозоре й зрозуміле для кожного середовище. Тобто, євроінтеграція – це, перш за все, робота над собою та своєю справою, приведення її до європейських стандартів», - йдеться у повідомленні редакції.

«Я щиро вдячний колегам за таку високу оцінку мого, як керівника компанії з європейськими корінням, внеску в наближення туристичного бізнесу України до європейських стандартів. Дуже цінно для нас і те, що провідний туристичний журнал України, на сторінках якого циркулює найбільш актуальна і важлива інформація з туристичного ринку, не оминає увагою тему страхування в туризмі та його значення для туристичної галузі», - прокоментував нагороду Мирослав Бойчин.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry