Новини компанії

CEO ERV Україна Мирослав Бойчин нагороджений почесним знаком «Український туризм:кращий».

Голова правління ERV Україна Мирослав Бойчин нагороджений почесним знаком «Український туризм: кращий» за самовіддані зусилля у створенні та просуванні на ринок страхових туристичних продуктів, адаптованих під потреби ринку туристичних послуг. Нагорода заснована Редакційною радою та редакцією провідного галузевого журналу "Український туризм".

««Жити, як у Європі» означає, перш за все, наполегливо працювати, створюючи навколо себе та у своїй галузі насправді якісне, прозоре й зрозуміле для кожного середовище. Тобто, євроінтеграція – це, перш за все, робота над собою та своєю справою, приведення її до європейських стандартів», - йдеться у повідомленні редакції.

«Я щиро вдячний колегам за таку високу оцінку мого, як керівника компанії з європейськими корінням, внеску в наближення туристичного бізнесу України до європейських стандартів. Дуже цінно для нас і те, що провідний туристичний журнал України, на сторінках якого циркулює найбільш актуальна і важлива інформація з туристичного ринку, не оминає увагою тему страхування в туризмі та його значення для туристичної галузі», - прокоментував нагороду Мирослав Бойчин.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀