Новини компанії

Ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров подякував ERV за своєчасну допомогу в Непалі.

29 березня Дмитро Комаров, застрахований ERV на час поїздки за кордон, був евакуйований на вертольоті з підніжжя Евересту, в один з госпіталів Непалу. Витрати по евакуації та медичні витрати по страховій події покриті ERV. Допомога застрахованому організована асистуючою компанією Euro-Center Holding SE і координована її сервісним центром у Празі, який забезпечує організацію допомоги клієнтам ERV Україна. Зараз Дмитро перебуває в безпеці під наглядом лікарів.

На своїх сторінках в Facebook та Instagram Дмитро висловив подяку ERV за оперативну допомогу. «Я багато стикався з необхідністю лікуватися за кордоном. І звик, що найчастіше доводиться "воювати" зі страховою, щоб отримати безкоштовне лікування. Непал став винятком. Уже двічі виникла ситуація, коли в диких місцях з нами траплялася НП. І єдиний транспорт, який міг нам допомогти - вертоліт. Цей пост - подяка страховій компанії ERV. Випадково купив їх поліс. І якщо хтось зараз скаже, що це реклама і пост проплачений - мені все одно. Це не правда. Я просто хочу висловити подяку. Мене здивували. Двічі. Як тільки виникала проблема, нам відразу надавали вертоліт. Це дуже дорого. Але без нього ми б добиралися до госпіталю днів п'ять. Так - рівно годину. Загалом, спасибі. І сподіваюся, що інші страхові, з якими я ще не працював, діють за тим же принципом. Європейським»- написав телеведучий.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87