Новини компанії

Рекомендації ERV для подорожуючих в Україну, на п-ів Крим або до РФ.

Шановні подорожуючі,

У зв’язку зі змінами умов в’їзду на територію п-ву Крим, а також посиленням прикордонного контролю між Україною та Російською Федерацією, ERV в Україні рекомендує подорожуючим до України, на п-ів Крим або до Російської Федерації заздалегідь потурбуватися про наявність страхового поліса, який є одним із документів необхідних для перетину державного кордону.

Громадянам України, які наразі подорожують до Російської Федерації, а також на територію п-ву Крим рекомендуємо оформлювати та мати при собі договір комплексного страхування подорожуючих за кордон, зі страховим покриттям медичних витрат не менше 30 000 Євро.

Громадяни України, що подорожують із території п-ву Крим на материкову частину України можуть за бажанням оформлювати поліси страхування подорожуючих по Україні.

Громадянам Російської Федерації, які подорожують на материкову частину України, в т.ч. з території п-ву Крим, рекомендуємо оформлювати та мати при собі договір комплексного страхування подорожуючих за кордон, із страховим покриттям медичних витрат не менше 30 000 Євро.

Громадяни Російської Федерації, які подорожують на територію п-ву Крим з Російської Федерації наразі можуть за бажанням оформлювати поліси страхування подорожуючих по Україні.

Громадянам інших держав, що подорожують на материкову частину України, а також на територію п-ву Крим рекомендуємо оформлювати та мати при собі договір комплексного страхування подорожуючих за кордон, зі страховим покриттям медичних витрат не менше 30 000 Євро.

Громадяни інших держав також можуть оформлювати поліси страхування подорожуючих по Україні для в’їзду в Україну або додатково до наявного у них страхового покриття.

Звертаємо увагу страхувальників, що ERV продовжує у звичайному режимі обслуговувати подорожуючих по території п-ву Крим при настанні страхових випадків.

Телефони екстреного виклику:

 

 • для подорожуючих по Україні +38 044 590 30 32
 • для подорожуючих по території п-ву Крим +38 044 590 30 32
 • для подорожуючих до Російської Федерації +420 221 860 652

 

Нагадуємо страхувальникам, що події, які сталися внаслідок громадських заворушень, страйків або надзвичайного стану, дії ядерного інциденту або іонізуючого випромінювання, застосування ядерної, хімічної або біологічної зброї, активної участі застрахованих у війні (оголошеній або неоголошеній), громадянській війні, бойових або військових діях НЕ є страховими подіями.

Подорожуючим по Україні, особливо у Південно-Східні регіони та на п-ів Крим рекомендуємо утримуватись від участі у будь-яких протестних акціях, масових заворушеннях та уникати місць надмірного скупчення людей.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87