Новини компанії

Подорож із дітьми - поради ERV для безпечного відпочинку.

Вирушаючи на відпочинок із дитиною, усі батьки, перш за все, піклуються про те, щоб подорож була корисною, безпечною та цікавою для малечі. Тим не менш, перельоти та переїзди, зміна клімату, звичних харчових продуктів і т.і. можуть стати випробуванням для організму дитини.

Якщо серед дорослих туристів відсоток настання раптових проблем зі здоров'ям, за статистикою ERV, становить 1-1,5%, то серед дітей у віці до трьох років страхові події відбуваються у 6% застрахованих, у віці 4-6 років - у 3% і у віці 7-13 років - у 2% застрахованих маленьких туристів. Як знизити ризик настання медичних проблем під час відпочинку з дитиною? ERV нагадує батькам:

Акліматизація у дітей триває в середньому 7-10 днів. У цей час дитячий організм ослаблений, і схильний до простудних та інших захворювань. Уникайте тривалого перебування дитини під кондиціонером, а також частої та різкої зміни температурного режиму (із спеки в холод та навпаки). Дітей до трьох років не рекомендується вивозити на відпочинок в іншу кліматичну зону.

Дозуйте перебування дитини у воді та на сонці. Для найменших - до року - перебувати під прямими сонячними променями протипоказано. Діти від року до трьох років можуть перебувати на відкритому сонці не більше 5 хвилин. Рекомендований час перебування на сонці - до 10 годин ранку та після 16 години вечора.

Обов'язково використовуйте сонцезахисні засоби. Для дитини використовуйте креми з фактором захисту від сонця не нижче SPF 40. Обов'язковою умовою перебування дітей на сонці є наявність головного убору.

Дотримуйтесь питного режиму. При цьому рекомендовано давати дитині бутильовану питну воду і обмежити споживання ненатуральних напоїв та «газировок».

Незалежно від того, де Ви відпочиваєте, в обов'язковому порядку у Вас повинна бути з собою дорожня аптечка з медикаментами звичними для Вашої дитини. У аптечку слід включити:

  1. Засоби від сонця (захисний крем із високим УФ-фільтром);
  2. Спрей від опіків («Пантенол»);
  3. Термометр;
  4. Жарознижуючі засоби;
  5. Засоби від нежитю;
  6. Засоби від кашлю та болю в горлі;
  7. Сорбенты (наприклад, «Смекта»);
  8. Засоби для обробки ран (перекис, зеленка, бинт, пластирі);
  9. Антигістамінні засоби;
  10. Краплі для очей;
  11. Репеленти (засоби від укусів комах).

Діти дуже активні та допитливі, тому одними з найбільш поширених страхових подій серед дітей є травми. Найчастіше це легкі забої, порізи, укуси тварин. Однак, не рідко трапляються більш серйозні випадки - переломи, нещасні випадки. Виходячи з практики врегулювання страхових випадків, ERV звертає увагу батьків на зони підвищеного ризику:

Безпека у воді - море, басейни, аквапарки. Найулюбленіше, але найбільш небезпечне заняття для дітей на відпочинку - плавання. Ніколи не дозволяйте дитині купатися без нагляду дорослих. Не залишайте дитину без нагляду у воді або поблизу води, навіть якщо поруч є спеціальні рятувальні служби.

Маленькі діти, які не вміють плавати, обов'язково повинні мати на собі рятувальні засоби (надувні круги, нарукавники, жилети), навіть якщо там, де вони купаються, ноги дістають до дна. Намагайтеся завжди перебувати поруч і ні на хвилину не випускати дитину з поля зору.

Обов'язково зверніть увагу дитини на мокрий кахель біля басейну. Забороніть бігати чи грати в активні ігри біля басейну, щоб зменшити ризик падіння.

У акваперку не залишайте дітей без нагляду, навіть у зоні найбільш, на Ваш погляд, безпечних атракціонів.

Безпека в готелі - балкони, скло. При поселенні з дитиною, зверніть особливу увагу на балкон Вашого номеру. Проконтролюйте, щоб висота перил, конструкція загородження виключали будь-яку можливість падіння дитини з висоти. Також, небажані активні ігри на балконі і перебування дитини на балконі без нагляду дорослих.

При розміщенні на перших поверхах з балконом або відкритим виходом на територію, контролюйте доступність виходу на територію без вашого нагляду для маленьких дітей.

Зверніть увагу на скляні конструкції у Вашому готелі (двері, панорамні вікна, скляні столи та ін.) Забороніть дитині бігати поблизу або спиратися на скляні конструкції.

І, звичайно ж, не забудьте оформити поліс туристичного страхування перед Вашою поїздкою!

ERV Україна бажає Вам приємних подорожей!

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
  • 🌏 Як нас знайти ❓

     🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
     📞 +38 044 299 78 87

  • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

    Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

  • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

    Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

  • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

    Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.