Новини компанії

EUROINS купує 4 нових компанії в рамках своєї експансії в Центральній і Східній Європі

7 березня 2019 року стало відомо, що болгарська Euroins Insurance Group AD (EIG), провідна страхова група в регіоні Центральної і Південно-Східної Європи і країнах СНД, що належить Eurohold Bulgaria, домовилася про поглинання чотирьох страхових компаній в трьох європейських країнах - Румунія, Чехія і Білорусь. Всі придбані компанії є дочірніми компаніями німецької ERGO, однією з найбільших страхових груп в Європі, і частиною Munich Re, одного з провідних в світі перестраховиків.

Обидві сторони вже підписали угоди про покупку, і очікується, що операція буде завершена після отримання дозволів регулюючих органів.

Менше року тому EIG придбала ERV Україна, страхову компанію ERGO в Україні, що спеціалізується на туристичному страхуванні. В ході цієї операції обидві сторони домовилися про співпрацю, включаючи передачу ноу-хау і можливість пропонувати загальні фірмові продукти.

Після завершення поточної угоди EIG буде працювати в одинадцяти європейських країнах, включаючи власні дочірні компанії в семи з них - в Болгарії, Румунії, Північній Македонії, України, Грузії, Чехії та Білорусі.

«Придбання дочірніх компаній ERGO в Румунії, Чеській Республіці та Білорусі повністю відповідає нашій стратегії розширення нашої присутності на ринках Центральної і Східної Європи і СНД, дає величезний потенціал для зростання і в той же час диверсифікує наш портфель продуктів. EIG, в свою чергу, привнесе в свої нові дочірні компанії кращі практики з операційної діяльності своєї власної мережі і надасть своїм новим клієнтам широкий спектр надійних страхових продуктів, які сприятимуть подальшому розвитку місцевих ринків », говорить Йерун ван Левен, головний операційний директор EIG.

Надалі, у відповідності зі своєю стратегією розвитку, щоб стати однією з провідних страхових груп в регіоні Центральної і Південно-Східної Європи і країнах СНД, EIG планує як і раніше зосередитися на розширенні своєї присутності в цьому регіоні за допомогою придбань і органічного росту при диверсифікації свого портфеля продуктів і каналів розподілу і підтримання високої ліквідності і капітальної позиції.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry