Новини компанії

ERV урегульовано більше півтисячі страхових подій з українськими туристами у святковий період.

За три тижні новорічних і різдвяних свят (25 грудня - 15 січня) в страхову компанію ERV було заявлено про понад 550 страхових подій з туристами за кордоном, загальна сума медичних витрат по яких склала близько 1,7 млн. грн. 55% страхових подій були пов'язані з лижними травмами - це переломи кінцівок, вивихи, травми ребер, забої грудної клітки, розриви зв'язок, травми голови та інше. У 18 випадках туристи потурбували стаціонарного лікування та проведення оперативних втручань. Середня вартість такого випадку становить від 3,5 тис. до 9 тис. євро. Найчастіше за медичною допомогою українські лижники і сноубордисти зверталися в Болгарії, Австрії, Словаччині.

У 5 випадках, у зв'язку з важкими травмами і відсутністю альтернативних варіантів евакуації постраждалих з гори, доводилося викликати вертоліт. Середня вартість цієї послуги становить близько 4 тис. євро. Іще в одному випадку ERV організувала транспортування туристки з травмою таза в лежачому положенні з Болгарії в Україну (м. Одеса) машиною швидкої допомоги. Вартість евакуації склала 3 тис. євро., ще 2 тис. євро компанія оплатила за надані постраждалій медичні послуги.

Любителям гірськолижного відпочинку ERV рекомендує оформляти страховий поліс, який включав би в себе страхування медичних витрат на суму не менше 30 000 євро і страхування від нещасного випадку, і обов'язково простежити, щоб поліс був оформлений з опцією «Активний туризм» ( покривав спортивні ризики).

ERV також наполегливо рекомендує туристам, які їдуть на зимовий відпочинок, особливо в Західну Європу, страхувати свою цивільну відповідальність за нанесення збитків третім особам. Показовий випадок стався нещодавно з одним із клієнтів компанії в Австрії. Турист катався на сноуборді, впав і, покотившись з гірки, випадково збив жінку. За транспортування постраждалої з гори і огляд у лікарні туристу виставили два рахунки на загальну суму близько 900 євро. При наявності страховки цивільної відповідальності ці рахунки оплатила би страхова компанія. На жаль, такої страховки у туриста не було, і питання оплати йому довелося вирішувати самостійно.

ERV рекомендує українським туристам слідувати європейській практиці, і у випадках отримання травм внаслідок необережних дій третіх осіб, цікавитися контактною інформацією винуватця зіткнення (ім'я, прізвище, громадянство, адреса проживання, номер телефону, копія його страхового поліса) і звертатися до адміністрації курорту або в поліцію для документальної фіксації події. Таким чином, у туристів з'явиться можливість стягнути з винуватця нещасного випадку компенсацію непередбачених витрат , в т.ч. на лікування, яке у випадках лижних травм може бути тривалим і дорогим.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.