Новини компанії

ERV: у період новорічних свят кількість страхових подій з туристами за кордоном зменшилася в 2,5 рази у порівнянні з минулим роком.

У період новорічних та різдвяних свят (з 25 грудня по 15 січня) в ERV надійшло 201 повідомлення про страхові події з українськими туристами за кордоном на загальну суму понад 1 млн. 440 тис. грн. За аналогічний період минулого року туристами було заявлено 550 страхових подій на суму 1,7 млн. грн. Таким чином, кількість страхових подій, заявлених туристами в святковий період, скоротилася більше ніж у 2,5 рази. При цьому сума зобов'язань ERV по страховим виплатам у гривневому еквіваленті практично досягає торішнього значення, що пов'язано зі значним падінням курсу гривні по відношенню до іноземних валют, в яких страхова компанія оплачує надані туристам медичні та інші послуги за кордоном. Основною причиною зменшення кількості страхових подій стало загальне падіння виїзного туристичного потоку, яке за оцінками експертів складає понад 50%.

20% страхових випадків, заявлених у святковий період, пов'язані з лижними травмами, отриманими туристами на популярних гірськолижних напрямках. Із них найбільше випадків лижних травм сталося в Австрії (28%), Словаччині (19%), Італії (17%), Болгарії та Польщі (по 8%). Середня вартість медичних та медико-транспортних витрат у випадку лижної травми на курортах Європи в цей період склала 685 євро. 80% страхових випадків пов'язані із захворюваннями і побутовими травмами.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87