Новини компанії

ERV підвела підсумки літнього туристичного сезону 2013

За період червень-серпень 2013 ERV («Європейське туристичне страхування») було застраховано 279 тис. туристів , подорожуючих за кордон , зареєстровано 3 824 страхових випадки на загальну суму близько 5,8 млн. грн. Найбільше звернень цього літа надійшло в компанію з Болгарії (29%), Туреччини (24%) та Греції (16%). Частота страхових випадків практично не змінилася , як і раніше на 100 застрахованих туристів припадає в середньому один страховий випадок.

Найпоширеніші захворювання і події з туристами цього літа - гастроентерити , ГРВІ , побутові травми . Середня вартість медичних послуг у таких випадках склала 120 євро , 110 євро та 400 євро відповідно.

«Із найбільш складних страхових подій цього сезону можна відзначити госпіталізацію туристки у Франції , під час перельоту з Куби в Україну у неї стався напад апендициту. Туристку зняли з літака в Парижі та госпіталізували вже з діагнозом апендицит, ускладнений гнійним перитонітом. Застрахована була прооперована і ще два тижні після того перебувала в реанімації. Вартість медичних послуг склала 21 тис. євро і була повністю оплачена нашою компанією.

Ще один неприємний і дорогий випадок стався в Іспанії. Туристка в день прильоту впала в аеропорту і отримала складний перелом руки. Була проведена операція з використанням металоконструкції (остеосинтез) . По даному випадку ми оплатили 16 тис. євро - коментує начальник управління врегулювання збитків ERV Ольга Демінська. - Із 109 стаціонарних випадків, урегульованих нашою компанією цього літа, більшість пов'язано зі складними травм і серцево-судинними захворюваннями - інфарктами інсультами. Середня вартість одного стаціонарного випадку склала 1,5 тис. євро. Також нами було організовано та оплачено 4 випадки репатріації - із Хорватії , Туреччини , Боснії та Герцеговини, Тунісу, у зв'язку зі смертю туристів. Середня вартість репатріації склала 3,5 тис. євро.»

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀