Новини компанії

Більш 1 000 000 застрахованих туристів у 2018 році!

Вже дванадцять років ERV Україна пропонує високу якість послуг з туристичного страхування своїм клієнтам і партнерам. Протягом останніх семи років ERV є лідером українського ринку туристичного страхування за обсягами страхових виплат. За підсумками роботи в 2017 році страхова компанія ERV отримала Національну Премію Insurance TOP 2017 в номінації «Найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів». Раніше компанія отримувала нагороди за кращі результати страхування туристів в 2011, 2012, 2013, 2014, 2016 роках.

30 листопада цього року в офісі компанії було придбано 1 000 000-ий поліс туристичного страхування. Вперше за 12 років своєї роботи компанія застрахує більше 1 млн. туристів за рік.

Володаркою цього страхового поліса стала чарівна жінка Наталя, яка живе і працює в Швейцарії. В офіс компанії ERV вона прийшла оформити договір страхування для свого батька, який збирається до неї в гості на різдвяні свята. Наталя сказала, що стала постійним клієнтом компанії після того, як кілька років тому придбала страховий поліс ERV Україна і, коли на відпочинку в Чорногорії з нею стався страховий випадок, компанія відпрацювала його на відмінно. І в переддень Нового року мільйонний клієнт побажала ERV Україна фінансового благополуччя, а всім співробітникам компанії міцного здоров'я, щастя і нових професійних успіхів.

Голова Правління компанії «Європейське туристичне страхування» Мирослав Бойчин, вручаючи Наталії сертифікат на відвідування ресторан на 2 особи і страховий поліс, зазначив: «Головне для будь-якої страхової компанії - це довіра клієнтів, а її можна заслужити тільки якістю обслуговування, чесністю та відкритістю. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і продовжуємо працювати і створювати для них нові цікаві продукти. Сподіваємося, що це дозволить нам в наступному році привітати свого 2 000 000-нового клієнта.»

Член Правління - Фінансовий директор компанії В'ячеслав Калита, коментуючи цю подію, додав: «Крім зростання продажів, компанія залишається прибутковою протягом багатьох років. Маючи одну лінію бізнесу, надчутливу до валютних ризиків, ми зуміли навіть в кризові роки зберегти позитивний результат операційної діяльності. При тому, що для багатьох учасників ринку основним джерелом прибутку являються інвестиційні доходи. Протягом останніх чотирьох років чистий прибуток компанії за МСФЗ, подтвежденний аудиторською компанією «великої четвірки», становить в середньому понад 7% від обороту. Високий рівень платоспроможності дозволяє нам як забезпечувати надійний страховий захист своїм клієнтам, так і проводити інвестиції в інфраструктуру компанії. Ми впевнені в тому, що залишимося передовою компанією на ринку туристичного страхування, щоб виправдовувати довіру наших клієнтів, партнерів і акціонерів.»

 

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87