Feedback

Your opinion is very important to us! Any feedback is greatly appreciated in order to improve our services for you.
Валентина Килюшик 19 May 21
КМ 4051567 за вказаними номерами телефонів ніхто не відповідає.Пакет документів доставлено кур'єром 06.05.2021 (про що отримано повідомлення від Укрпошти).Компанія в електронному повідомленні вказує дату 14.05.2021. Прошу надати роз'яснення з цього приводу,оскільки завершується 15 днів мого очікування коштів.

Добрий день!

Дякуємо за звернення та приносимо свої вибачення, в електронному листі дійсно була вказана невірна дата. В системі дата отримання документів вказана вірно, це 06.05.21. Про технічну помилку було направлено повідомлення.

Татьяна Эйвазова 16 May 21
Здравствуйте! Могу ли я купить страховой полис онлайн, являясь гражданкой Азербайджана и проживая здесь же? Страховка нужна для поездки в Украину.

Добрий день!
Звичайно, Ви можете придбати страховий поліс для поїздки в Україну, будучи громадянином/громадянкою іншої країни. Це можна зробити на нашому сайті: https://eurotravelins.com.ua/ru/onlain-servis/kupit-polis-onlain/

Юлия Михайленко 13 May 21
Добрый день
Скажите, пожалуйста, в каком пакете страховки туристической поездки есть компенсация обзервации? Например, если будет назначено амбулаторное лечение от ковида (которое страховка покрывает) и надо будет 14 дней сидеть на карантине. Как компенсировать 14 дней вынужденного проживания в другой стране?
Спасибо

Добрий день!
На даний момент наші страхові пакети не передбачають компенсацію обсервації.

avraham zeev piotrkovski 10 May 21
Hello
I booked travel insurance and I want to add another 2 days how do I add on the insurance I have already booked

Hello!
Yes, you can add two days to your insurance policy by two ways: you can buy additional policy or you can write to our office [email protected] and we will change the insurance period then you will need to pay the difference

Юлия Волчецкая 28 April 21
Здравствуйте!
Хочу узнать как проходит процедура онлайн страхования.

Добрий день!

Для оформлення поліса на сайті Вам слід вибрати страховий пакет, заповнити дані, оплатити поліс через платіжну систему. Після оплати на вказану Вами електронну адресу Ви отримаєте електронний договір страхування - страховий поліс, який Ви можете роздрукувати або зберегти на будь-якому гаджеті, який плануєте взяти з собою в подорож. Електронний договір страхування повністю відповідає нормам Законів України «Про страхування», «Про електронну комерцію» і є правомочним.

Алена Годенюк 20 April 21
Добрый день. Прошу подсказать какой полис нужно оформлять, если у одного из туристов перед поездкой может оказаться пцр положительный (страховка от невыезда). Сумма поездки 29005 грн

Добрий день!
У нас є такий вид страхування, як страхування фінансових ризиків, пов'язаних із скасуванням подорожі або перериванням туристичної подорожі, який дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або її дострокового переривання. Детальніше можна ознайомитися тут: https://bit.ly/330zvkR

Артур Микитовский 17 April 21
Здравствуйте. Мне на электронную почту так и не пришла страховка. Проплати прошла на имя Микитовская Валерия.

Добрий день!

Якщо Ви не отримали страховий поліс на електронну пошту, в першу чергу, перевірте, будь ласка, папку "Спам" (на жаль, іноді він опиняється в цій папці). Ви завжди можете написати на електронну пошту [email protected] , прикріпивши квитанцію про сплату, і ми перевипустимо Ваш електронний поліс і надішлемо його повторно.

© 2013-2021 PJSC «European Travel Insurance»
Site development:  Webberry