Вопросы и отзывы

Юлия Волчецкая 28 Апрель 21
Здравствуйте!
Хочу узнать как проходит процедура онлайн страхования.

Добрий день!

Для оформлення поліса на сайті Вам слід вибрати страховий пакет, заповнити дані, оплатити поліс через платіжну систему. Після оплати на вказану Вами електронну адресу Ви отримаєте електронний договір страхування - страховий поліс, який Ви можете роздрукувати або зберегти на будь-якому гаджеті, який плануєте взяти з собою в подорож. Електронний договір страхування повністю відповідає нормам Законів України «Про страхування», «Про електронну комерцію» і є правомочним.

Алена Годенюк 20 Апрель 21
Добрый день. Прошу подсказать какой полис нужно оформлять, если у одного из туристов перед поездкой может оказаться пцр положительный (страховка от невыезда). Сумма поездки 29005 грн

Добрий день!
У нас є такий вид страхування, як страхування фінансових ризиків, пов'язаних із скасуванням подорожі або перериванням туристичної подорожі, який дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або її дострокового переривання. Детальніше можна ознайомитися тут: https://bit.ly/330zvkR

Артур Микитовский 17 Апрель 21
Здравствуйте. Мне на электронную почту так и не пришла страховка. Проплати прошла на имя Микитовская Валерия.

Добрий день!

Якщо Ви не отримали страховий поліс на електронну пошту, в першу чергу, перевірте, будь ласка, папку "Спам" (на жаль, іноді він опиняється в цій папці). Ви завжди можете написати на електронну пошту [email protected] , прикріпивши квитанцію про сплату, і ми перевипустимо Ваш електронний поліс і надішлемо його повторно.

Тетяна Григорчук 05 Апрель 21
Добрий день. Моя памятка застрахованоїособи Серія КМ №4040997. Не виїхали за кордон 05.04.2021 року в звязку з отриманням позитивного тесту на ковід 03.04.2021р. Сьогодні (05.05) відкритий листок по тимчасовій втраті працездатності на мене в звязку з хворобою та на мою доньку по самоізоляції по ковід. Доззонитися за вказаним вами телефоном не змогла. Підкажіть, які документи та в який термін і на яку адресу необхідно вам надіслати для отримання страхового відшкодування в звязку з невиїздом в тур.

Добрий день!

Як діяти в подібній ситуації докладно описано в договорі страхування п.5.10, а так само на сайті https://bit.ly/2PwKH5F 

Dmytro Lopatkin 15 Декабрь 19
одно удовольствие - иметь дело с этой компанией, раньше оформляли через турагентства, но когда узнали что можно самим через сайт делать - это и быстрее и дешевле))) всего лишь один раз был страховой случай, но остались очень довольны - компания всё возместила полностью, потому что все документы были оформлены правильно... очень рекомендуем!!!

Дякуємо за добрі слова і позитивну оцінку нашої роботи! Завжди до ваших послуг!

Светлана Швец 03 Декабрь 19
Здравствуйте, покупала билеты на перелет напрямую в авиакомпании Condor, со страховкой на отмену путешествия в ERV. Поездка отменяется, скажите к кому мне теперь обращаться, вы сможете помочь?

Добрий день! Весь порядок дій в разі настання страхової події вказано в договорі страхування, а саме в п. 5.10.1.: При настанні події передбаченої п. 5.5.1-5.5.13, 5.6.1-5.6.4, 5.7.1-5.7.2  внаслідок якої приймається рішення про скасування або переривання подорожі, Застрахована особа, або особа, що представляє її інтереси зобов’язана протягом 24 годин з моменту настання такої події (дати відмови у видачі візи, початку захворювання, смерті, запізнення на літак, тощо) повідомити про це Страховика електронною поштою на адресу [email protected] (цілодобово) та за телефоном +38 044 299 78 87 (не враховуючи вихідні та святкові дні, у робочий час із 09.00 до 18.00 за Київським часом, у п'ятницю – до 17.00). 

Мария Маримая 26 Ноябрь 19
Подскажите пожалуйста, если планируется путешествие в 2 или 3 страны , необходимо полис покупать для каждой или один на Европу?!

Добрий день! У страховому полісі вказується територія покриття, а не конкретна країна. Наприклад, якщо Ви подорожує в 2 або більше країн Європи, досить вказати або країну в'їзду на територію Європи, або країну, де плануєте провести більшу частину Вашої подорожі

© 2013-2021 ЧАО «Европейское Туристическое Страхование»
Разработка сайта:  Webberry