Новини компанії

ERV підвела підсумки страхування туристів в літньому сезоні.

У червні-серпні 2016 року ERV застрахувала 237 тис. туристів, подорожуючих за кордон, і 18 тис. туристів, подорожуючих Україною. За літній період компанія зареєструвала 3 723 страхових випадки на суму 17,5 млн. грн., із них 42 випадки в Україні. У порівнянні з літнім періодом минулого року кількість туристів, застрахованих компанією, зросла на 47%, при цьому виїжджаючих за кордон - на 44%, подорожуючих Україною - на 100%.

Кількість страхових подій з туристами збільшилася на 59% у порівнянні з літом минулого року. Більше половини звернень про страхові події надійшло в компанію з Туреччини (60%). Заяви про страхові події з туристами в Україні надходили переважно з Карпат і Одеси.

У 96% випадків туристи потребували амбулаторної допомоги. Середня вартість амбулаторного випадку за кордоном склала 105 євро. У 102 випадках (3%) туристам знадобилося невідкладне стаціонарне лікування, середня вартість якого склала 2 240 євро. Також ERV було врегульовано 3 випадки, які потребували організації та оплати медичної евакуації та репатріації туристів. Середня вартість таких послуг для компанії склала 2 490 евро.

Двічі цього літа туристи зверталися в ERV у зв'язку з проблемами з багажем. У одному випадку туристи понесли непередбачені витрати через затримку прибуття багажу понад 6 годин, ERV компенсувала застрахованим вартість придбаних ними речей першої необхідності. У другому випадку, який стався в Італії, речі і документи туристів були викрадені з залишеної на стоянці машини. ERV компенсувала туристам вартість вкрадених речей, а також витрати на оформлення тимчасового паспорта. Сума компенсацій, виплачених ERV за страховими випадками з багажем склала 15 000 грн.

У літньому сезоні ERV отримала 8 звернень про фінансові втрати, пов'язані з неможливістю здійснити заплановану поїздку. У 6 випадках причиною скасування поїздки туристами стала відмова у візі або затримка видачі візи. Одна поїздка не відбулася через раптове захворювання туриста, ще одна - через відмову у в'їзді в країну подорожі (Ізраїль). Загальна сума компенсацій за страховими випадками скасування подорожей склала 140 тис. грн.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry