Новини компанії

ERV запустила новий корпоративний веб-сайт

На цьому тижні за адресою www.eurotravelins.com.ua почав функціонувати оновлений веб-сайт компанії ERV (Європейське туристичне страхування) - єдиного в Україні страховика, спеціалізованого в сегменті страхування туризму та подорожей, представника в Україні міжнародної мережі експертів туристичного страхування - ERV.

«Оновлений сайт компанії оформлений у фірмовому стилі ERV і відповідає новим стандартам міжнародної групи ERV. Сайт містить усю необхідну та актуальну інформацію про послуги та сервісі компанії у простій та зрозумілій для наших клієнтів формі, - коментує перший заступник голови правління ERV в Україні Андрій Ніколаєв. - Також на сайті доступні зручні онлайн сервіси для клієнтів, основним і найбільш популярним із яких залишається блок онлайн страхування B2C. З його допомогою туристи можуть оформити та оплатити страховий поліс для подорожей за кордон або по Україні онлайн у будь-який час без візиту до страхової компанії.

Ми запрошуємо усіх відвідати наш новий сайт та скористатися послугами ERV для Ваших подорожей!»

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.