Новини компанії

ERV запустила новий корпоративний веб-сайт

На цьому тижні за адресою www.eurotravelins.com.ua почав функціонувати оновлений веб-сайт компанії ERV (Європейське туристичне страхування) - єдиного в Україні страховика, спеціалізованого в сегменті страхування туризму та подорожей, представника в Україні міжнародної мережі експертів туристичного страхування - ERV.

«Оновлений сайт компанії оформлений у фірмовому стилі ERV і відповідає новим стандартам міжнародної групи ERV. Сайт містить усю необхідну та актуальну інформацію про послуги та сервісі компанії у простій та зрозумілій для наших клієнтів формі, - коментує перший заступник голови правління ERV в Україні Андрій Ніколаєв. - Також на сайті доступні зручні онлайн сервіси для клієнтів, основним і найбільш популярним із яких залишається блок онлайн страхування B2C. З його допомогою туристи можуть оформити та оплатити страховий поліс для подорожей за кордон або по Україні онлайн у будь-який час без візиту до страхової компанії.

Ми запрошуємо усіх відвідати наш новий сайт та скористатися послугами ERV для Ваших подорожей!»

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.