Our NEWS

ERV: покриваємо більше ризиків!

До весняно-літнього туристичного сезону 2013 страхова компанія ERV значно оновила свій основний продукт – «Комплексне страхування подорожуючих за кордон». Що нового запропонували страховики? Розповідає перший заступник голови правління ERV Андрій Ніколаєв

Перше, що хотілося б відзначити – розширення кількості послуг у програмі страхування медичних витрат. У нашій практиці не є рідкісними випадки, коли термін дії страхового поліса закінчується раніше, ніж туриста, який перебуває на стаціонарному лікуванні, можна транспортувати в Україну. У цих випадках виникає питання «А хто оплатить лікування, якщо дія страхового полісу закінчилася?». Така послуга тепер передбачена нашої базовою програмою страхування медичних витрат (А). ERV оплатить вартість подальшого стаціонарного лікування туриста, після закінчення дії полісу, терміном до 15 днів. Звичайно ж, за умови, що це необхідно за медичними показаннями, а загальна вартість лікування не виходить за межі страхової суми.

Далі, проблема, з якою часто стикаються туристи – повернення на батьківщину після виписки з лікарні. Річ у тім, що страхування медичних витрат покриває тільки невідкладне лікування та медико-транспортні витрати туриста, тобто послуги з транспортування туриста до лікарні, або з лікарні в лікарню. У цьому випадку їх вартість оплачує страхова компанія. Проте трапляється, що турист виписався з лікарні, його група поїхала, квиток пропав, тож йому необхідно купити новий, щоб повернутися з-за кордону додому. Ці витрати не належать до медичних, тож не покриваються страхуванням. Але оскільки подібні ситуації трапляються все частіше, ми включили цей ризик до розширеної програми страхування медичних витрат (В). Тепер, якщо турист застрахований за програмою В, ми оплатимо його витрати, пов’язані з поверненням в Україну.

Хотілося б звернути увагу, що при всіх нововведеннях вартість поліса не зросла, а залишилася такою, як раніше.

Істотні зміни внесено до програми «Страхування фінансових ризиків», або страхування від невиїзду. Тепер наші туристи зможуть компенсувати збитки від скасованої поїздки не тільки через відмову у візі, але також з причини затримки видачі візи Консульськими службами. Більше того, ми розробили нову програму страхування «Візових ризиків», яка за нижчою ціною покриє ризики, пов’язані виключно з візовими проблемами – невидача або затримка візи. Це новинка для українського ринку.

Для зручності наших партнерів та клієнтів ми підвищили максимальний термін страхування фінризиків від 30 до 120 днів до дати початку туру. Це особливо актуально для систем раннього бронювання. Тепер, бронюючи тур за 4 місяці до поїздки, туристи вже можуть страхувати свої фінансові ризики. І якщо протягом цих 4 місяців трапиться щось, що завадить їм поїхати , то втрати за відмову від туру оплатить страхова компанія.

Ми також надали можливість своїм партнерам продавати цей вид страхування, як окремий вид, що неможливо було раніше.

І найцікавіше – ми знизили вартість страхування фінансових ризиків на 30%! Що робить його доступнішим для клієнтів.

Украинский туризм, №4, 2013

© 2013-2024 PJSC «European Travel Insurance»
Site development:  Webberry