Новости компании

ERV: всі послуги - в одному кошику!

На початку 2014 року страхова компанія ERV і агентство з продажу авіаквитків Tickets.ua реалізували спільний проект із впровадження послуги страхування в процес онлайн бронювання та покупки авіаквитків. Про те, чим відрізняється даний проект від інших онлайн пропозицій страхових полісів та якими є його переваги, розповідає перший заступник голови правління компанії ERV Україна Андрій Ніколаєв.

Не секрет, що туристичний ринок давно і активно освоює інтернет - простори. Сьогодні складно уявити собі послугу, яку не можна було б придбати онлайн. Сайти туристичних компаній, агентств з бронювання авіаквитків, туристичні портали рясніють різноманітними пропозиціями: авіаквитками, готелями, трансферами, екскурсіями...Вони схожі на великі супермаркети, де можна легко заблукати, забути купити потрібний вам товар «зі списку» або просто не знайти його. Досить часто цим «забутим» чи «не знайденим» товаром стає страховий поліс.

Наш проект з TICKETS.UA цікавий тим, що, в ньому вперше реалізовано концепцію крос-продажів: послугу страхування не потрібно шукати «на окремій поличці», пасажир може придбати поліс відразу при оплаті квитка. Страховку, звичайно ж, можна «викласти на касі», якщо вона вже є у вас, або ж вас не влаштовує ціна або умови. Та, як показали результати першого місяця роботи, більшість клієнтів влаштовує такий підхід: наші обсяги продажів онлайн-страховок збільшилися удвічі в лютому 2014 року порівняно з попереднім місяцем. Таких бронювань здійснюється кілька тисяч щомісяця, тому в реалізації подібних проектів зацікавлені як наша компанія, так і провідні українські агенції з продажу авіаперевезень. Кілька таких проектів з іншими агентствами вже на стадії завершення, і в найближчому майбутньому, на їх сайтах також з'явиться можливість покупки авіаквитка і страховки онлайн.

Більше того, ми розвиваємо наш проект на міжнародному рівні, так як ERV - це міжнародний страховик, представлений в більш ніж 15 країнах світу. Це означає, що незабаром не тільки громадяни України, але й покупці авіаквитків з Росії та інших країн, зможуть отримувати страхове покриття від місцевих страхових компаній ERV, яке відповідатиме всім вимогам і стандартам країни їхнього проживання.

Ми плануємо також реалізувати подібні проекти з провідними українськими та закордонними авіакомпаніями, інтернет ресурсами, пов'язаними з авіаперевезеннями, бронюванням готелів, та іншими, в т.ч. не пов'язаними з туристичною галуззю.

Український туризм, №2, 2014

© 2013-2024 ЧАО «Европейское Туристическое Страхование»
Разработка сайта:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87