Новини компанії

Новий логотип компанії

Як Вам вже відомо, в 2018 році одна з найбільших незалежних страхових груп, що працюють на Центральному та Південно-Східному європейських ринках страхування, Euroins Болгарія придбала компанію «Європейське туристичне страхування».

У зв'язку зі зміною акціонерів, а також з огляду на те, що бренд ERV припиняє своє існування на світовому ринку страхування, наша компанія, залишаючи за собою свою колишню назву «Європейське туристичне страхування», з 1 жовтня 2019 року буде представлена на ринку України під новим товарним знаком, який буде використовуватися на всіх офіційних документах компанії, на візитних картках, в рекламі, в інтернеті, ін.

Також, з 1 жовтня 2019 у компанії зміниться доменне ім'я сайту і електронної пошти: www.eurotravelins.com.ua та @eurotravelins.com.ua (отримання листів на колишні електронні адреси з доменним ім'ям @eurotravelins.com.ua зберігається протягом року).

«Європейське туристичне страхування» залишається членом Міжнародної Групи ETIG (з осені 2019 року перейменована в ITIA (Міжнародний Альянс Туристичного Страхування)), якої в 2017 році виповнилося 110 років і до складу якої входить 17 найбільших європейських страхо-вих компаній, які спеціалізуються виключно на страхуванні подорожуючих. Правління та вся команда «Європейського туристичного страхування» залишаються працювати в тому самому складі. Укладені раніше угоди перестрахування залишаються дійсними і надалі. Буде продов-жено співпрацю з асистуючою компанією Euro-Center Holding.

«Європейське туристичне страхування», залишаючись єдиною спеціалізованою компанією з туристичного страхування, і в подальшому забезпечить високу якість послуг по відношенню до своїх клієнтів та партнерів.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀