Страховка в період карантину

Шановні клієнти!

В зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, а саме пов’язану з COVID-19 та оголошенням ВООЗ від 11.03.2020 року пандемії, повідомляємо вам, що ЄТС несе і продовжує нести свої зобов’язання, передбачені умовами укладених договорів комплексного страхування подорожуючих.

З метою захисту інтересів громадян України і клієнтів, компанія «Європейське туристичне страхування» повідомляє про вжиті заходи:

1. Страхова компанія продовжує покривати медичні витрати Застрахованих осіб у випадку їх захворювання на COVID-19. Але компанія залишає за собою право переглянути дане рішення з врахуванням ситуації, що буде складатися в світі, в зв’язку з розповсюдженням цього захворювання.

2. Якщо у Застрахованої особи Договір страхування в частині страхування медичних витрат та від нещасного випадку закінчив свою дію, а Застрахована особа все ще перебуває в країні відпочинку і не має можливості повернутися в країну постійного місця проживання, Страхова компанія дозволяє купити додатковий поліс за запитом Застрахованої особи за умови відсутності ПОДІЙ, ЯКІ МАЮТЬ ОЗНАКИ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ (захворювання, травми і т.п.) на дату звернення.

3. Як виняток, на період обмежувальних карантинних заходів, компанія ЄТС надає можливість оформлення полісів для тих осіб, які не були до цього застрахованими в ЄТС і знаходяться за кордоном, за умови відсутності ПОДІЙ, ЯКІ МАЮТЬ ОЗНАКИ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ (захворювання, травми, тощо) на дату укладення договору страхування.

Звертаємо вашу увагу щодо пп.2 і 3, якщо в подальшому з'ясується, що на момент укладення нового або продовження наявного договору страхування, що у Застрахованої особи мала місце подія з ознаками страхової, Страховик буде вважати такий договір недійсним, а всі випадки, які відбудуться, не будуть визнані страховими.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З побажаннями здоров’я, колектив ПрАТ «ЄТС»

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry