Важливо! Страховий поліс купується до початку подорожі

Шановні клієнти!

ЄТС доводить до вашого відома, що раніше прийняте рішення компанії про можливість придбання страхового поліса на сайті ЄТС вже перебуваючи за кордоном втратило свою силу в зв'язку з відкриттям кордонів. Згідно з умовами Договору страхування (п.7.2.), Договір страхування може бути укладений тільки до початку подорожі. Страхові випадки, які сталися за договором, укладеним після початку подорожі, не приймаються Страховиком до розгляду і, відповідно, понесені витрати не відшкодовуються.

Також, звертаємо вашу увагу, що згідно з п.7.3. Договору страхування продовження укладеного раніше (до початку подорожі) договору страхування за видами Страхування медичних витрат і Страхування від нещасного випадку під час перебування Застрахованої особи (Страхувальника) за кордоном може бути здійснено тільки з письмової згоди Страховика, за умови подання відповідної заяви за 5 днів до закінчення дії Договору і в разі відсутності страхової події (хвороби, нещасного випадку і т.д.) на момент такого звернення.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З побажаннями здоров'я, колектив ПрАТ «ЄТС»

 

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.