ГРАФІК РОБОТИ ОФІСУ В ПОСТКАРАНТИННИЙ ПЕРІОД

Шановні клієнти!

В зв’язку з послабленням карантинних заходів в Україні, введених через епідемію коронавирусної хвороби COVID-19, з 1 червня офіс ПрАТ «ЄТС» повертається до звичайного графіку роботи:

пн. - чт.: 9:00 - 18:00

пт.: 9:00 - 17:00

сб.- нд.: вихідні дні

При цьому звертаємо Вашу увагу, що:

Особистий прийом громадян щодо укладання договорів страхування та подачі заяв на отримання страхових відшкодувань в офісі Товариства відбувається виключно за попереднім записом за телефоном 044-299-78-87 або за електронною поштою і[email protected]

Вхід в приміщення офісу дозволений тільки при наявності захисної маски і збереженням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м

Нагадуємо також, что Ви завжди можете:

Укласти договори страхування на сайті Товариства www.eurotravelins.com.ua у формі електронного договору, який повністю відповідає нормам Законів України «Про страхування», «Про електронну комерцію» і є правомочним.

Якщо у вас є виключна необхідність в укладанні Договору страхування off-line або отриманні Електронного договору страхування на типографічному бланку Страховика, просимо вас надіслати відповідне повідомлення на електронну пошту і[email protected]з зазначенням інформації необхідної для укладання договору страхування у режимі off-line (скан копія (фото) 1-ї сторінки закордонного паспорта Страхувальника та Застрахованих осіб, період подорожі, види страхування, страхові суми), а також поштової адреси та ПІБ отримувача, і договір буде надісланий вам поштою у найближчий час. Принагідно повідомляємо, що при укладанні електронних договорів, оплата здійснюється on-line за допомогою платіжних систем, а при замовленні Договору страхування в режимі off-line — згідно виставлених рахунків через відділення банків або термінали.

Заяви на отримання страхової виплати з оригіналами, визначених договором страхування документів, Ви можете надіслати поштою на адресу: 04071, м. Київ, а/с 24.

В разі виникнення труднощів в укладанні договорів страхування або при виникненні додаткових питань Ви можете звернутися за тел. 044-299-78-87 або на електронну пошту і[email protected]у звичайні часи роботи Товариства.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .